آمادگی ۲۴ ساعته نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق جهت گذر موفق از تابستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن عذرخواهی از مردم شریف استان بجهت کمبود و نارسایی های پیش آمده به تشریح برخی اقدامات برای پایداری شبکه توزیع برق پرداخت.

گیلان صدر: مدیرعامل شرکت نیروهای عملیاتی توزیع برق استان گیلان ضمن عذرخواهی از مردم شریف استان بجهت کمبود و نارسایی های پیش آمده به تشریح برخی اقدامات برای پایداری شبکه توزیع برق پرداخت.

محمد اسماعیل هنرمند طی مصاحبه ای با بر شمردن نیروهای عملیاتی توزیع برق استان برای جلوگیری از خاموشی ها گفت: پایداری برق و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته با اجرای طرح های جهادی از سال گذشته همزمان با کشور در گیلان آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ،خشکسالی ،کاهش نزولات آسمانی، استخراج رمز ارزهای غیر مجاز ،افزایش ۲۰٪ مصرف برق در کشور در مقایسه با سال گذشته (که درگیلان نیز این افزایش ۱۹٫۵ در صد است) را از دلایل خاموشی های احتمالی و نا خواسته در سراسر کشور و درگیلان خواند .

محمد اسماعیل هنرمند در چنین شرایطی از همکاری و همراهی های خوب مردم و مسئولان در اعمال مدیریت مصرف قدردانی و خاطرنشان کرد: باید از همه این عزیزان تشکر و قدردانی کنم چون همکاری های آنان باعث شد تاکنون با ناپایداری های کمتری روبه رو شویم.

 وی با تاکید بر تداوم اعمال راهکارهای مدیریت مصرف در کاهش خاموشی ها اظهار داشت: مردم همیشه همراه گیلان می‌توانند با نصب اپلیکیشن برق من از طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق به آدرس www.gilanpdc.ir از اطلاعات و آخرین وضعیت پایداری و ناپایداری های احتمالی برق حوزه محل سکونت در شهرستان خود با خبر شوند .

وی افزود: به منظور پاسخگویی و رسیدگی بموقع به خاموشی های نا خواسته حدود ۱۳۵ نفر در اکیپ های عملیاتی امورهای ۲۲ گانه  توزیع برق استان به صورت شبانه روز آماده باش بوده و این را از مهمترین وظایف شرکت می شمریم.

وی در پایان تصریح کرد: رعایت راهکارهای مدیریت مصرف از سوی مشترکین  از جمله تنظیم ترموستات کولر بر روی دمای آسایش (۲۵ درجه به بالا) و عدم استفاده از وسایل پرمصرف در ساعت اوج مصرف (۱۲الی ۱۸) نقش عمده ای در جلوگیری از بروز خاموشی های ناخواسته دارد.

نوشته مشابه

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از ابراهیم عطایی ورزشکار دومیدانی رشته دو استقامت و صاحب رکورد گینس استقبال به عمل آوردند. گیلان صدر: عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.