افتتاح ۲۶ پروژه‌ صنعتی در شهرک صنعتی سفیدرود | از تولید انواع لامپ کم مصرف تا دستگاه نشاکار

در دومین روز از هفته دولت، ۲۶ پروژه صنعتی و هفت طرح ورزشی استان با مجموع هزینه بالغ بر ۳۱۳ میلیارد تومان به صورت همزمان با حضور استاندار گیلان در رشت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

گیلان صدر: در دومین روز از هفته دولت ۲۶پروژه صنعتی استان با اعتبار ۲۹۰میلیارد تومان به صورت همزمان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت، مورد بهره‌برداری قرار گرفت که با افتتاح این طرح‌ها در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال، برای ۳۰۰نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: حمایت از صنایع کوچک می‌تواند باعث رونق اقتصادی جامعه شده و چرخ اقتصادی مملکت را بیش از پیش به حرکت درآورد.

وی همت و تفکر جمعی را برای تداوم پویایی صنعت استان کارساز دانست و افزود: درک منافع جمعی در افزایش و رونق فعالیت‌های صنعتی و اتصال آن به دانشگاه برای بهره مندی از تکنولوژی نوین می‌تواند صنعت استان را تغییر دهد.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان عنوان کرد: نیروی انسانی قوه محرک‌های بدنه صنعت است و برای افزایش بهره وری و راندمان در بخش تولید توجه به سرمایه انسانی ضروری است و باید در نیروی انسانی احساس تعلق خاطر به صنعت در کارخانجات ایجاد شود تا متعاقب آن بهره وری و کیفیت مضاعف شود.

وی در پایان بیان داشت: ما در پرداخت تسهیلات و رفع موانع در سایر دستگاه‌ها و تعریف استراتژی تولید، همواره از صنعتگران واقعی و پرتلاش حمایت همه جانبه خواهیم کرد.

لازم به ذکر میباشد، واحدهای صنعتی افتتاح شده در زمینه تولید انواع لامپ کم مصرفSM، COB با تکنولوژی مدرن، دستگاه نشاکار و کمباین برنج، دستگاه سمپاشی موتوری و چمن زن، کابین آسانسور، پارچه پرده‌ای، ترانسفورماتور، محافظ برقی فعالیت می‌کنند.

نوشته مشابه

بازدید مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد انزلی

بازدید مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد انزلی

پیرو بازدید و جلسات مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، و معاون و مدیران اقتصادی سازمان از شرکت های خودروساز کشور و نشست با مدیران ارشد آن؛ مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از این منطقه بازدید به عمل آوردند. گیلان صدر: این برنامه کاری در...

ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است

ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است

اکبری مقدم گفت: نیروی انسانی به اشکال مختلف و به ویژه در بخش کارگری، از نقش محوری در پیشرفت آن کشور برخوردار می‌باشند. گیلان صدر: با حضور علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حضور معاونین و مدیران سازمان، از ۳۰ کارگر نمونه...

مناطق آزاد، مناطق قاچاق کالا نیست/ منطقه آزاد انزلی می تواند به هاب لجستیک منطقه تبدیل شود

مناطق آزاد، مناطق قاچاق کالا نیست/ منطقه آزاد انزلی می تواند به هاب لجستیک منطقه تبدیل شود

سردار محمد حسین سپهر فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونای کشور به همراه مهندس حسین مصطفی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان و هیات همراه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و از ظرفیت های این منطقه در حوزه بندری و گردشگری...

مبلغ یارانه جدید چقدر است؟

مبلغ یارانه جدید چقدر است؟

یارانه معیشتی اردیبهشت ماه فردا باید به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. اما اخبار رسیده به حاکی است که احتمالا تغییرات زیادی در یارانه اردیبهشت ماه اعمال می‌شود. گیلان صدر: گویا قرار است مبلغ کلیه یارانه‌ها اعم از یارانه نقدی و معیشتی یکی شود و همه در قالب یک یارانه...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.