بازدید مشاور رییس جمهوری از چند واحد تولیدی منطقه آزاد انزلی

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جریان حضور در این منطقه، از چند واحد تولیدی-صنعتی منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

گیلان صدر: مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جریان حضور در منطقه آزاد انزلی، از چند واحد تولیدی-صنعتی بازدید به عمل آورد.

در جریان این دیدارها که مهندس اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان نیز حضور داشت، مشاور رییس جمهور ابتدا از کارخانه تولیدی ایران یونچنگ، یکی از تولید کنندگان مطرح سیلندر چاپ کشور که با سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این منطقه مشغول به فعالیت می باشد، بازدید کرد.

دیدار از شرکت تولیدی لوتوس یکی از تولید کنندگان انواع ماسک بهداشتی در این منطقه که طی دوره همه گیری کرونا در کنار چند واحد تولیدی دیگر نقش مهمی در تأمین لوازم بهداشتی مقابله با بیماری کرونا ایفا کرده، دومین برنامه بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بود و در ادامه واحد تولیدی پوشاک خرد اندیشان مورد بازدید قرار گرفت.

واحد تولیدی مزبور که پیش از این یکی از واردکنندگان پوشاک منطقه آزاد انزلی بوده،ظرف سالهای اخیر وارد عرصه تولید شده و به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک منطقه تبدیل و موجبات اشتغالزایی مستقیم برای افزون بر ۱۰۰ نفر را فرآهم نموده است.

گفتنی است در جریان این بازدیدها مهندس مومنی مشکلات و موانع تولید کنندگان در زمینه تأمین مواد اولیه و خروج کالا را مورد بررسی قرار داد،و از نکات جالب توجه این دیدارها،اظهار آمادگی مدیرعامل شرکت لوتوس مبنی برصادرات ماسک های چند لایه بود.

لازم به ذکر است هم اکنون و در دو شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی ۱۴۸ واحد تولیدی صنعتی با میزان اشتغالزایی مستقیم برای حدود ۴۰۰۰ نفر در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت بوده و به دلیل استقبال سرمایه گذاران، سومین شهرک صنعتی این منطقه نیز مراحل جذب سرمایه گذار و ساخت خود را طی می کند.

نوشته مشابه

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. گیلان صدر: امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. امیر علی بهدادی دادستان...

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

جلسه بررسی روند اجرای مهمترین پروژه‌های در دست اقدام شهرداری رشت در حوزه‌های بازآفرینی، تالاب عینک، پسماند، رینگ ۹۰ متری، پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان و پروژه‌های معاونت عمرانی با حضور دو تن از اعضای شورا و شهردار رشت در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی برگزار شد. گیلان صدر:...

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

گیلان صدر: مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جریان رویداد افتتاح های طرح های زیرساختی،عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که همزمان و به صورت ویدئوکنفرانس با دستور دکتر ابراهیم رییسی انجام شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یکی از...

افتتاح ۱۲ طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری ۳۴۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۵۵ نفر

افتتاح ۱۲ طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری ۳۴۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۵۵ نفر

 مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با بیان اینکه در نخستین رویداد افتتاحیه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور؛ از تعداد ۸۲ طرح که در ۵ منطقه آزاد و ۷ منطقه ویژه اقتصادی مورد بهره برداری قرار می گیرند، سهم منطقه آزاد انزلی ۱۲...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.