برگزاری رویداد دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود

نخستین دوره آموزشی شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت با حضور واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

گیلان صدر: مهدی محبوبی حسن کیاده در حاشیه بازدید از دوره آموزشی شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت گفت: استاندار گیلان در نشستی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت را برای ارتقای واحدهای تولیدی و صنعتی تبین کردند.

وی افزود: برای ایجاد اشتغال پایدار در استان، علاوه بر تحولی که باید در بهره وری منابع آب، دریا، بخش‌های کشاورزی، آبزی‌پروری و دامپروری ایجاد شود؛ باید حوزه صنعت نیز توسعه یابد.

حرفه‌ای تر از قبل معامله کن!

حرفه‌ای تر از قبل معامله کن!

ثبت نام کنید

تبلیغ

محبوبی خاطرنشان کرد: توسعه صنعت باید به سمت ایجاد پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های دانش بنیان و صنایع هایتک باشد تا از نیروهای تحصیلکرده دانشگاهی، بیشتر بتوان بهره جست.

وی اضافه کرد: برگزاری دوره آموزشی در شهرک سپیدرود با استقبال خوب واحدهای صنعتی روبرو شد ودر بازدید انجام شده تداوم این دوره‌های به صورت حضوری و مجازی مورد تاکید قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: با حمایت استاندارگیلان افزون بر یکصد دوره آموزشی در سطح استان برگزارمی شود تا چالش‌های واحدهای تولیدی و صنعتی در این حوزه رفع شود.

محبوبی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی اگر بتوانند یک محصول از تولیدات خود را دانش بنیان کنند می‌توانند از معافیت مالیاتی و دریافت تسهیلات مناسب بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان گیلان با اشاره چگونگی روند کار گفت: در مرحله اول ۱۰ واحد صنعتی جدید در فرایند دانش بنیان قرار خواهند گرفت.

وی در پایان با اشاره به تاکیدوحمایت‌های استاندارگیلان، از شرکت‌های دانش بنیان درامر تسهیلات حمایت خواهد شد.

نوشته مشابه

دستگیری شکارچیان متخلف گراز وحشی درشفت

دستگیری شکارچیان متخلف گراز وحشی درشفت

شکارچیان متخلف که مبادرت به شکار یک راس گراز وحشی در روستای لپوندان در منطقه حفاظت شده سیاه مزگی شفت کرده بودند توسط ماموران یگان حفاظت شهرستان دستگیر شدند. گیلان صدر: سرپرست  اداره حفاظت شهرستان شفت  گفت: ماموران یگان حفاظت این شهرستان در حین گشت و کنترل به همراه  نیروی...

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

شهردار بندر کیاشهر و دبیر نخستین جشنواره تمشک کیاشهر از برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه خبر داد و گفت: برگزاری انواع کارگاه‌ها، برنامه‌های شاد و متنوع و مسابقه بزرگ آشپزی از جمله بخش‌های متعدد این رویداد فرهنگی است. گیلان صدر:...

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی  این شهر است

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی این شهر است

صبح امروز پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱ ،جلسه رفع موانع ثبت جهانی ماسوله به ریاست «موسی فکور» فرماندار شهرستان و با حضور «بهروزی فر» نماینده شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، «شراره کاووسی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، « ولی جهانی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

سید امیر حسین علوی شهردار رشت یکی از برنامه‌های فعلی شهرداری را صدور فراخوان طرح و سرمایه‌گذاری در حوزه تبدیل زباله تر اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری هر چه سریعتر زباله‌سوز به مدار بهره‌برداری و کاهش زمان تبدیل زباله تر به کمپوست اهدافی است که در دستور کار شهرداری قرار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.