دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای آموزش حضوری دانشجویان آماده می شود

گیلان صدر: نشست هماهنگی بازگشایی دانشگاه که حضور فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مدیران این معاونت برگزار شد.

فردین مهرابیان، با اشاره به اینکه با وجود کرونا آموزش دانشجویان به صورت غیر حضوری در فضای مجازی تاکنون برگزار شده است، گفت: با توجه به تصمیم وزارت علوم مبنی برحضوری شدن آموزش در دانشگاه‌ها در استان‌های کم خطر ما نیز با توجه به زرد بودن وضعیت کنونی استان باید با برنامه ریزی درست، تمهیدات لازم را برای حفظ سلامت دانشجویان داشته باشیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به احتمال از سرگیری آموزش‌های حضوری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ابتدای مهرماه سالجاری با تاکید بر اینکه حفظ سلامت دانشجویان وظیفه همه ما است گفت: ما بر اساس امکانات موجود باید به شیوه‌ای عمل کنیم که تمامی دانشجویان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به راحتی به ادامه تحصیل بپردازند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت برنامه ریزی به منظور حفظ سلامت دانشجویان و در راستای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، پیش از شروع سال تحصیلی جدید باید در خوابگاه‌های دانشجویی از هرگونه تجمع جلوگیری نماییم و در راستای رعایت فاصله فیزیکی در خوابگاه تعداد دانشجویان در هر اتاق محدود می‌شود و همچنین سرویس‌های ایاب و ذهاب نیز با ۵۰ درصد ظرفیت سرویس دهی نماید.

مهرابیان با اشاره به نقش مهم دانشگاه افزود: دانشگاه دارای بستر اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و به خصوص کارآفرینی است و در این راستا لازم است تا یکایک اعضای جامعه دانشگاهی با ایجاد فضایی همراه با نشاط، در مسیر پویایی علمی و فرهنگی در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در محیط دانشگاه تلاش نمایند بر این اساس هرچند که بیش از به دلیل شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا ناگزیر به تغییر رویه در شیوه‌های آموزشی بوده‌ایم اما اکنون خوشحال هستیم که با فراهم شدن شرایط مناسب باز هم شاهد حضور دانشجویان در دانشکده‌ها خواهیم بود.

وی از تمامی مدیران خود خواست تا تلاش نمایند، تا بستر تعلیم و تعلم را برای فرزندان این مرز و بوم به بهترین شکل آماده کنند.

نوشته مشابه

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از ابراهیم عطایی ورزشکار دومیدانی رشته دو استقامت و صاحب رکورد گینس استقبال به عمل آوردند. گیلان صدر: عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت...

نخستین جشنواره چای املش برگزار شد

نخستین جشنواره چای املش برگزار شد

نخستین جشنواره چای املش در  روز ۲۵ اردیبهشت، در روستای بیلی لنگه، با حضور دکتر ولی جهانی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، حبیب جهانساز رئیس سازمان چای کشور، جمعی از مسئولین محلی و با استقبال کم نظیر مردم برگزار شد. گیلان صدر: حبیب جهانساز رئیس...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.