شهردار رشت دست پر به تمرینات سپیدرود رفت | کمک مالی برای حضور قدرتمندانه در مسابقات

گیلان صدر:سید محمد احمدی شهردار رشت با حضور در تمرین تیم فوتبال سپیدرود رشت با مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم دیدار وگفت و گو کرد.

احمدی به نقش مهم ورزش به ویژه فوتبال در شور و نشاط اجتماعی اشاره کرد و افزود: برگزاری یک مسابقه فوتبال می تواند باعث افزایش نشاط جامعه به ویژه برای جوانان و کاهش بزه اجتماعی شود.

شهردار رشت با اشاره به اینکه شاید با میلیاردها هزینه بتوان برای چند ساعت شور و هیجان را در جوانان ایجاد کرد، بیان داشت: برگزاری یک مسابقه فوتبال و به ویژه برد تیم محبوب می تواند انگیزه و نشاط طرفداران را مضاعف کند.

وی با اشاره به اینکه استان گیلان قدمت قابل توجهی در فرهنگ و ورزش دارد و همواره به اولین ها معروف بوده است اظهار داشت: شهرداری رشت علاوه بر خدمات گسترده در حوزه های مختلف از تمام ظرفیت خود برای اعتلای فرهنگ و ورزش استفاده می کند.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه سپیدرود تنها متعلق به مردم رشت نیست و بلکه متعلق به کل استان گیلان است، خاطرنشان کرد: این تیم با عزم همگانی، برنامه ریزی و ایجاد ساختار مناسب می تواند بار دیگر به لیگ برتر صعود کند.

سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود و علی نظر محمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز از حمایت های شهردار رشت قدردانی کردند.

نوشته مشابه

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد. گیلان صدر: حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در گفتگو با خبرنگار رفاه و...

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

 دکتر فرید نجفی رییس دانشگاه گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران آن مجموعه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو جانبه تبادل نظر کردند. گیلان صدر: مهندس اکبری مقدم در این نشست با...

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

متناسب با تحولات ثبتی در زندگی شهروندان و تغییراتی در خانواده ها رخ می دهد، افراد این نیاز را پیدا می کنند که یارانه خود را از یک سرپرست به سرپرست دیگری منتقل کنند؛ اقدامی که برای تحقق نیازمند شرایط و مدارک مورد نیاز است. گیلان صدر جدا از تغییرات...

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

نشست هم اندیشی محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن به همراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد. گیلان صدر: محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، ضمن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.