طرح فراگیر با محوریت عبور از پیک تابستان با موفقیت به اجرا درآمد

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: این مانور در ۹ شهرستان و با ۳۸ اکیپ عملیاتی، ۲۹۶نفرساعت و بیش از ۵۰ خودروی سبک و سنگین اجرا شد.

گیلان صدر:محمد اسماعیل هنرمند، مدیرعامل توزیع برق گیلان از اجرای موفقیت‌آمیز طرح فراگیر با محوریت عبور از پیک تابستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

وی گفت: در راستای تداوم  مانورهای سراسری تعمیرات شبکه‌های توزیع درسال گذشته، پنج شنبه دوم اردیبهشت سال جاری  نخستین مانور هماهنگ کشوری شرکتهای توزیع در سال ۱۴۰۰ بمنظور آمادگی هرچه بیشتر برای تابستان پیش رو به اجرا درآمد.

هنرمند به جزییات اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: اقدام در خصوص  تعدیل روشنایی معابر، تنظیم ساعات نجومی تابلوهای معابر، طرح تاب آوری خطوط فشار متوسط  به منظور افزایش ضریب اطمینان  خطوط، رفع اتصالات سست، توسعه نقاط مانور و بهبود ظرفیت انتقال بار، باز آرایی و تعدیل، بهینه‌سازی و رفع اشکالات فیدرهای فشار متوسط،  شناسایی  مزارع بیت کوین غیر مجاز از جمله فعالیت‌های صورت گرفته طی این مانور بود.

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: این مانور در ۹ شهرستان و با ۳۸ اکیپ عملیاتی، ۲۹۶نفرساعت و بیش از ۵۰ خودروی سبک و سنگین اجرا شد.

هنرمند تاکید کرد: هدف اصلی و نهایی شرکت توزیع برق استان گیلان جلب رضایت مشترکین محترم است تا در طول سال بتوانند از نعمت روشنایی برق بدون کمترین مشکل بهره‌مند شوند.

وی اضافه کرد: بدون همراهی مشترکین محترم گذر از پیک بار تابستان امکان‌پذیر نمی‌باشد و ضروری است مردم شریف استان با اعمال راهکارهای ساده از جمله مدیریت لوازم سرمایشی منازل و محل کار به پایداری شبکه‌های برق استان کمک کنند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: مشترکین می‌توانند با مدیریت مصرف برق طبق الگوی اعلام شده در قالب طرح برق امید، ضمن قرارگیری در دسته مشترکین کم مصرف از برق کاملا رایگان بهره‌مند شوند.

گفتنی است طرح فراگیر با محوریت عبور از پیک تابستان با هماهنگی و حضور مهندس کریم رحمتی سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ، مهندس حسن مقتدر مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری و جمعی از دست اندرکاران امورهای توزیع برق سطح استان به اجرا درآمد.

نوشته مشابه

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از ابراهیم عطایی ورزشکار دومیدانی رشته دو استقامت و صاحب رکورد گینس استقبال به عمل آوردند. گیلان صدر: عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.