پاکبانان نمونه شهر رشت تجلیل شدند | تعامل و همکاری دوسویه شهرداری و نیروهای پاکبانان

شهردار رشت با بیان اینکه نظرسنجی از مردم در حوزه‌های مختلف عملکرد شهرداری، راهکاری اثربخش به جهت رسیدن به استانداردهای توسعه شهری است گفت: شهرداری از ارزیابی عملکردش توسط مردم استقبال کرده و برای آن ارزش قائل است.

گیلان صدر: «سید محمد احمدی شهردار رشت» امروز (سه‌شنبه ۱۷ فروردین) در جلسه تجلیل از پاکبانان نمونه شهر رشت گفت: شهرداری رشت از سنجش و ارزیابی عملکردش در حوزه‌های مختلف  توسط مردم استقبال می‌کند.

شهردار رشت کسب رضایت مردم را هدف شهرداری به عنوان سازمانی خدمتگزار اعلام کرد و افزود: به اعتقاد من اگر امتیازی به پاکبانان عزیز داده می‌شود همانند این است که شهرداری رشت امتیازی کسب کرده و به بیان دیگر مجموعه خدماتی که توسط این دسته از نیروهای زحمتکش ارائه می‌گردد برای ما بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است.

احمدی با بیان اینکه باید در جهت کاهش زباله و تفکیک آن از مبداء به اقدامات آموزشی پرداخت تصریح کرد: یکی از بدیهی‌ترین مسائلی که مردم، شهرداری را با آن ارزیابی می‌کنند و عملکردش را مورد سنجش قرار می‌دهند بحث نظافت و پاکیزگی شهر، جمع‌آوری و ساماندهی و دفن اصولی زباله است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به افزایش جمعیت شهر رشت  تولید زباله نیز روز به روز در حال افزایش است عنوان کرد: قصد دارم تا زمانی که شهردار رشت هستم در درجه نخست نگاهم به پاکبانان عزیز باشد و بتوانم به نحو درست از حق و حقوق این قشر خدوم دفاع کنم.

شهردار رشت تعامل و همکاری دوسویه شهرداری و نیروهای پاکبانان را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: تلاش داریم در سایه این همدلی و مشارکت، نسبت به پرداخت  مطالبات پاکبانان که از گذشته باقی مانده است اقدام کنیم.

احمدی افزایش مشارکت مردم و شهروندان در اموری مانند انتخاب پاکبانان نمونه را راهکاری انگیزشی برای داشتن شهری زیباتر و بهتر دانست و اضافه کرد: ما از ارزیابی عملکرد شهرداری رشت در حوزه‌های مختلف توسط مردم استقبال کرده و برای آن ارزش قائلیم.

وی با بیان اینکه زباله‌های بالغ بر ۳۰۰هزار خانوار توسط نیروهای پاکبان شهرداری رشت جمع‌آوری می‌‌شود افزود: اگر مردم پاکبانان نمونه شهر رشت را انتخاب کرده‌اند نشان می‌دهد حتما این نیروها در انجام وظیفه شان مزیت  خاصی داشته‌اند.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، مدتی قبل به ابتکار سازمان مدیریت پسماند برای انتخاب پاکبانان نمونه توسط شهروندان در محلات شهر رشت نظر سنجی برگزار شد.

لازم به ذکر است امروز در حضور شهردار رشت از پاکبانان نمونه شهر رشت قدردانی به عمل آمد.

نوشته مشابه

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

شهردار بندر کیاشهر در مراسم افتتاح فاز اول مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی شهرداری بندر کیاشهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی ورزش‌های ساحلی در راستای برندسازی شهری و برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی اهدافی است که شهرداری بندرکیاشهر دنبال می‌کند. ‎گیلان‌صدر: همزمان با برگزاری مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۳...

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. گیلان صدر: امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. امیر علی بهدادی دادستان...

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

جلسه بررسی روند اجرای مهمترین پروژه‌های در دست اقدام شهرداری رشت در حوزه‌های بازآفرینی، تالاب عینک، پسماند، رینگ ۹۰ متری، پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان و پروژه‌های معاونت عمرانی با حضور دو تن از اعضای شورا و شهردار رشت در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی برگزار شد. گیلان صدر:...

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

گیلان صدر: مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جریان رویداد افتتاح های طرح های زیرساختی،عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که همزمان و به صورت ویدئوکنفرانس با دستور دکتر ابراهیم رییسی انجام شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یکی از...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.