آمادگی اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای مقابله با بحران باد گرم شدید در استان

محمداسماعیل هنرمند از آمادگی کامل اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای رفع خاموشی های ناشی از وزش شدید باد گرم در استان خبر داد.

گیلان صدر: محمداسماعیل هنرمند اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه جدید و وزش باد گرم شدید در استان ، با برگزاری جلسات کاری و تعیین اعضای کمیته بحران و همچنین با تجهیز امورهای اجرایی ، شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: تعداد ۸۴ اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع خاموشی های حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند تاکید کرد: بر اثر  وزش شدید باد در برخی نقاط استان بویژه در ارتفاعات خساراتی به شبکه ها و تاسیسات توزیع برق وارد آمد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت:  از این رو و باتوجه به اعلام آماده باش قبلی امورهای اجرایی و اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق گیلان ، این خسارات ها و خاموشی های موردی حادث شده به همت کارکنان پرتلاش این شرکت،  برطرف شد و با حضور اکیپ های عملیاتی در حال برطرف سازی می باشد.

وی افزود: عمده خاموشی های رخ داده بر اثر سقوط اشیاء جانبی مانند درختان و اشجار انها، سقف منازل، داربست های منصوبه و …. بوده است که در کمترین زمان ممکن مشکل رخ داده برطرف شد.

وی در انتها تصریح کرد: راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق استفاده از اپلیکیشن برق من می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir همچنین مراجعه به کافه بازار دانلود و از خدمات آن استفاده کنند .

نوشته مشابه

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از ابراهیم عطایی ورزشکار دومیدانی رشته دو استقامت و صاحب رکورد گینس استقبال به عمل آوردند. گیلان صدر: عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.