احداث کلینیک ویژه تنها مرکز تخصصی بیماری‌های زنان و زایمان گیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید سرزده از مرکز آموزشی و درمانی الزهرا(س) رشت ضمن بازدید از محل احداث کلینیک ویژه و بخش‌های درمانی این مرکز، بر لزوم ارائه خدمات مستمر و بی‌وقفه تأکید کرد.

گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه معاون منابع توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی و همچنین معدون درمان دانشگاه از کلینیک ویژه تخصصی مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) رشت و همچنین بخش‌های پذیرش و اورژانس این مرکز بازدید کرد.

دکتر سالاری در بازدید میدانی از کلینیک ویژه تخصصی مرکز درمانی الزهرا(س) رشت، با ابراز خرسندی از پیشرفت این پروژه طرح تحول سلامت، بر ضرورت تکمیل بخش‌های در دست احداث آن تأکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دانشگاه آماده جذب اعتبارات ملی جهت تکمیل کلینیک ویژه و تخصصی مرکز آموزشی الزهرا(س) رشت است، گفت: این کلینیک در صورت افتتاح و بهره‌برداری زمینه را برای افزایش خدمات درمانی به بیماران در بخش دولت افزایش می‌دهد.

به گفته دکتر سالاری، کلینیک تخصصی در دست احداث مرکز دانشگاهی الزهرا(س) رشت، چهار هزار و ۱۶۰ مترمربع وسعت دارد و در چهار طبقه بناشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پس از بازدید میدانی از محل پروژه در دست احداث کلینیک ویژه الزهرا(س)، به بخش‌های پذیرش و اورژانس این مرکز آموزشی و درمانی نیز سرکشی کرد.

دکتر سالاری در بازدید سرزده از مرکز آموزشی الزهرا(س) علاوه بر کادر درمان، ضمن گفتگو با بیماران و همراهان، نحوه ارایه خدمات درمانی در این مرکز مورد ارزیابی قرار داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان همچنین در دیدار با کادر درمان مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) ضمن تقدیر از پزشکان و پرستاران، بر ارائه خدمات مستمر و بی‌وقفه به بیماران در تنها مرکز تخصصی زنان و زایمان استان تأکید کرد.

وی همچنین وضعیت استقرار تجهیزات پزشکی اختصاص‌یافته به مرکز آموزشی درمانی الزهرا را مورد بررسی و از تأمین مابقی تجهیزات و دستگاه‌های موردنیاز و پیشرفته این مرکز در آینده خبر داد.

دکتر سالاری با اشاره به تخصیص پزشکان طرحی در مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) رشت، بر ضرورت حضور فعالانه آن‌ها در دو نوبت صبح و عصر تأکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین بهبود وضعیت اضافه کار و کارانه پزشکان، پرستاران و پرسنل اداری این مرکز را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است کمبود فضای فیزیکی و شمار بالای بیماران در تنها مرکز تخصصی بیماری‌های زنان و زایمان استان و لزوم تسریع در ساخت و بهره‌برداری از کلینیک تخصصی و ویژه این مرکز، مهم‌ترین دغدغه‌هایی بود که توسط کادر درمان و پرسنل در بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح شد.

نوشته مشابه

تعطیلی محل دفن زباله سراوان تا پایان سال ۱۴۰۱ | بهسازی نهایی و درختکاری در ابتدای ۱۴۰۲

تعطیلی محل دفن زباله سراوان تا پایان سال ۱۴۰۱ | بهسازی نهایی و درختکاری در ابتدای ۱۴۰۲

روابط عمومی استانداری گیلان در اطلاعیه ای، آخرین اقدامات انجام شده درباره دفن گاه زباله سراوان رشت را به اطلاع افکار عمومی رساند و تأکید کرد: ساخت زباله سوز ۶۰۰ تنی و بهسازی محل دفن زباله در دستور کار قرار گرفته است. روابط عمومی استانداری گیلان در اطلاعیه ای، آخرین...

سه خواسته مردم سراوان؛ از ممنوعیت قطعی ورود زباله تا بهسازی لندفیل و پرداخت خسارت

سه خواسته مردم سراوان؛ از ممنوعیت قطعی ورود زباله تا بهسازی لندفیل و پرداخت خسارت

 با توجه به اظهارات بعضی از مسئولین استان مبنی بر اینکه تا اطلاع ثانوی زباله ای به سایت سراوان نخواهد آمد و قصد دارند اول بهسازی سایت زباله را شروع کنند، چنین نتیجه گرفته می شود که بعد از بهسازی سایت، مجددا حمل زباله به سایت شروع خواهد شد. گیلان...

۸ واکسن در سبد واکسیناسیون مردم گیلان

توصیه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آستانه روز طبیعت

در دوازدهمین روز از سال، بیمارستان‌های گیلان میزبان ۱۵۳ بیمار کرونایی است و مسئولان بهداشتی در آستانه دور همی‌های روز طبیعت، نسبت به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هشدار می‌دهند. گیلان صدر: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز گفت: در شبانه روز گذشته ۳۲ نفر به جمع بستری‌های کرونایی گیلان اضافه...

گشتی در گرمخانه شهرداری رشت؛ وقتی همه خواب بودند

گشتی در گرمخانه شهرداری رشت؛ وقتی همه خواب بودند

اختصاصی/ گیلان صدر/ گزارش اجتماعی/ مهتا صدری مدتی است افزایش محسوس متکدیان زن توجهم را جلب کرده است. افزایش تعداد دستفروش‌ها، آگهی های متعدد درخواست کمک از خیرین برای جمع آوری پول نقد در فضای مجازی، افزایش فعالیت گروه های جهادی برای رسیدگی به محرومین و بی سرپناهان و… همگی نشان...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.