اعلام جزئیات واکسیناسیون کرونا خبرنگاران گیلانی | رسانه‌ها باید به ترتیب اولویت، افراد را مشخص کنند

ابراهیم بهمنی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از جزئیات واکسیناسیون خبرنگاران گیلان بر اساس اولویت اعلامی ستاد ملی کرونا خبر داد.

گیلان صدر: ابراهیم بهمنی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رسانه‌ها یکی از گروه‌های درگیر با ویروس کرونا بوده است، اظهار کرد: از اولین روزهای شیوع کرونا در گیلان، اصحاب رسانه پای کار مبارزه با این ویروس بوده و به آرامش رسیدن جامعه در ایام کرونایی کمک کردند.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در ایجاد امید و آرامش در جامعه در روزهای کرونایی، گفت: در روزهایی بسیاری از مردم از ترس ویروس کرونا در منازل خود قرنطینه بودند، اصحاب رسانه این استان به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها رفته و با نشان دادن فداکاری‌های کادر درمان امید و انگیزه را به جامعه تزریق کردند.

مدیرعامل توسط مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از قرارگیری خبرنگاران در لیست فاز سوم تزریق واکسن کرونا در این استان خبر داد و افزود: در فاز سوم تزریق واکسن کرونا، خبرنگارانی که در نشست‌ها حضور و ضمن مصاحبه مستقیم با افراد در برنامه‌های خبری شرکت می‌کنند در نوبت واکسن کرونا در گیلان قرار گرفتند.

بهمنی با تاکید بر اینکه رسانه‌های مکتوب و غیر مکتوب گیلان باید بر اساس اولویت‌ها خبرنگاران خود را مشخص کنند، تصریح کرد: در سهمیه اعلام شده برای گیلان ضمانتی در واکسیناسیون تمامی خبرنگاران وجود نداشته و رسانه باید به ترتیب اولویت افراد را مشخص کنند.

وی با اعلام سهمیه هر رسانه برای تزریق واکسن کرونا در گیلان گفت: بر اساس آمار، روزنامه‌های محلی ۶، نمایندگی خبرگزاری‌ها پنج، سایت‌های خبری چهار، هفت‌نامه‌ها دو و نمایندگی روزنامه‌های سراسری دو و سایر رسانه‌ها یک سهمیه تزریق واکسن کرونا را دارا هستند.

به گفته مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اگر رسانه‌ای بیشتر از سهمیه اعلام شده خبرنگار میدانی جا مانده دارد می‌تواند در ذیل سهمیه معرفی شده اسامی آنان را قید کند تا در صورت دریافت سهمیه واکسن کرونای بیشتر اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.

نوشته مشابه

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

گیلان صدر: «مرتضی عاطفی» شهردار بندر کیاشهر از برگزاری رقابت‌های والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر۲۳سال کشور، در این شهر بندری خبر داد. عاطفی با اشاره به میزبانی بندرکیاشهر از مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد اظهارکرد: این رقابت‌ها با عنوان «جام بندرکیاشهر» از چهارشنبه(۲۸ اردیبهشت) آغاز می‌شود. شهردار بندرکیاشهر با بیان...

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.