افزایش سرعت تکمیل راه آهن رشت به بندرکاسپین | موافقت با درخواستهای خانه مطبوعات گیلان

گیلان‌صدر: به مناسبت روز خبرنگار، اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان و جمعی از مدیران مسئول پیشکسوت نشریات مکتوب با مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کرند.

در این نشست مهندس علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری ایرنا بیان کرد: استان گیلان خوشبختانه از ظرفیت رسانه های توانمند و همدل برخوردار بوده که همواره در مسیر توسعه آبادانی و امید آفرینی تلاش کرده اند.

وی در ادامه با استقبال از نقد سازنده از سوی اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: ماهیت رسانه اطلاع رسانی دقیق و جلوگیری از انحرافات بوده که اصحاب رسانه با بررسی همه ابعاد و ارائه نقد صحیح از هدر رفت منابع و زمان جلوگیری کرده و همگام با مسئولین در راستای خدمت به مردم تلاش می کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به نقش رسانه در توسعه همه جانبه منطقه آزاد انزلی اشاره و تاکید کرد: منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور نقش مهمی در اقتصاد ملی داشته که اصحاب رسانه در این امر با آگاهی بخشی نقش موئثری در تحقق این امر دارند و با توجه به برنامه های تدوین شده قطعآ سهم منطقه آزاد انزلی در تجارت بین الملل بیشتر خواهد شد و مردم کشورمان به خصوص استان گیلان بیش از پیش از مزایای منطقه آزاد انزلی بهره مند خواهند شد.

مهندس اکبری مقدم در ادامه به افزایش سرعت تکمیل راه آهن رشت به بندر کاسپین اشاره و بیان کرد: قسمتی از این پروژه در اختیار سازمان منطقه آزاد انزلی بوده که زیر سازی و اقدامات فنی آن به پایان رسیده و به منظور ریل گذاری به شرکت پیمانکار تحویل داده شده و در خارج از محدوده منطقه آزاد انزلی نیز در حوزه زیر ساخت ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی محقق شده است.

گفتنی است اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان و پیشکسوتان رسانه در این دیدار از تعامل و همراهی همه جانبه سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه های روابط عمومی و اطلاع رسانی از طریق انعکاس دقیق اخبار و آگاهی بخشی تقدیر بعمل آورده و در پایان این مراسم از اصحاب رسانه حاضر در این نشست تجلیل شد.

لازم به ذکر است مهندس اکبری مقدم با درخواست اعضای هیات مدیره مبنی بر همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در اجرای برنامه های آموزش خبرنگاران و در اختیار قرار دادن فضای آموزشی، برگزاری دوره های تخصصی ویژه خبرنگاران و معافیت اعضای خانه مطبوعات و رسانه های گیلان از پرداخت ورودی به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی موافقت بعمل آمد.

نوشته مشابه

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد. گیلان صدر: حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در گفتگو با خبرنگار رفاه و...

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

 دکتر فرید نجفی رییس دانشگاه گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران آن مجموعه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو جانبه تبادل نظر کردند. گیلان صدر: مهندس اکبری مقدم در این نشست با...

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

متناسب با تحولات ثبتی در زندگی شهروندان و تغییراتی در خانواده ها رخ می دهد، افراد این نیاز را پیدا می کنند که یارانه خود را از یک سرپرست به سرپرست دیگری منتقل کنند؛ اقدامی که برای تحقق نیازمند شرایط و مدارک مورد نیاز است. گیلان صدر جدا از تغییرات...

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

نشست هم اندیشی محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن به همراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد. گیلان صدر: محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، ضمن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.