بازدید معاون وزارت صمت از شهرک های صنعتی لاهیجان و سیاهکل

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک های صنعتی لاهیجان و سیاهکل بازدید کرد.

گیلان صدر: علی رسولیان روز جمعه در سفر به استان گیلان، از امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی لاهیجان و سیاهکل بازدید کرد.

در این بازدیدها که با همراهی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی انجام شد، توضیحات فنی و مسائل و مشکلات نگهداری زیرساخت‌های این شهرک‌های صنعتی، از جمله تصفیه خانه‌های فاضلاب ارائه و تصمیمات لازم برای اداره بهتر این مناطق توسط شرکت‌های خدماتی مربوطه اتخاذ شد.

شهرک صنعتی لاهیجان دارای ۱۸ هکتار مساحت است که ۱۳ هکتار آن زمین صنعتی و تمامی ۱۸ هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و ۴۱ قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت ۱۳ هکتار در آن منعقد شده است.

۱۸ واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه‌گذاری ۳۲۶ میلیارد ریال برای ۱۰۱۵ نفر فرصت شغلی فراهم کرده اند.

همچنین شهرک صنعتی سیاهکل دارای ۴۷ هکتار مساحت است که ۲۷ هکتار آن زمین صنعتی و تمامی ۴۷ هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و ۹۹ قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت ۲۳.۳۶ هکتار در آن منعقد شده است.

۶۰ واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه‌گذاری ۱۷۱۱ میلیارد ریال برای ۸۱۳ نفر فرصت شغلی فراهم کرده اند.

شهرک صنعتی سیاهکل دارای ۶ واحد کارگاهی به بهره برداری رسیده نیز می‌باشد که برای ۳۵ نفر اشتغالزایی نموده است.

مدیران حوزه مدیرعامل، حراست و روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گیلان همراهی می‌کردند.

نوشته مشابه

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی  این شهر است

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی این شهر است

صبح امروز پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱ ،جلسه رفع موانع ثبت جهانی ماسوله به ریاست «موسی فکور» فرماندار شهرستان و با حضور «بهروزی فر» نماینده شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، «شراره کاووسی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، « ولی جهانی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

سید امیر حسین علوی شهردار رشت یکی از برنامه‌های فعلی شهرداری را صدور فراخوان طرح و سرمایه‌گذاری در حوزه تبدیل زباله تر اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری هر چه سریعتر زباله‌سوز به مدار بهره‌برداری و کاهش زمان تبدیل زباله تر به کمپوست اهدافی است که در دستور کار شهرداری قرار...

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با اشاره به قبول استعفای مدیر این خانه، گفت: با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان، میلاد ابراهیمی به عنوان مدیر جدید خانه مطبوعات و رسانه های گیلان انتخاب شد. گیلان صدر: ابراهیم افشاری با اشاره...

بازگشت ۵ واحد صنعتی راکد و غیر فعال در گیلان به چرخه تولید از ابتدای امسال

بازگشت ۵ واحد صنعتی راکد و غیر فعال در گیلان به چرخه تولید از ابتدای امسال

مهدی محبوبی حسن کیاده، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی گیلان احیا واحدهای راکد و غیرفعال است. گیلان صدر: مهدی محبوبی حسن کیاده در هفتمین روز از دهه صنعت، دهه تولید و تجارت در خصوص اهمیت احیای واحدهای...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.