برخورد با سد معبر در خیابان‌های مطهری و سردار جنگل رشت مطالبه مردم است

شهردار رشت ضمن تشکر از کمک‌های عملیاتی نیروی انتظامی به شهرداری رشت برای مقابله با خلاف‌سازان گفت: تعامل شهرداری و نیروی انتظامی موجب توسعه و بالندگی شهر رشت می‌شود.

گیلان صدر: سید محمد احمدی شهردار رشت در دیدار با فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت: تعامل شهرداری و نیروی انتظامی موجب توسعه و بالندگی شهر رشت می‌شود.

شهردار رشت با بیان اینکه دامنه فعالیت‌های نیروی انتظامی گسترده است عنوان کرد: اعتقاد ما این است که مدیریت شهری و نیروی انتظامی می‌توانند برای رفع مشکلات شهر قدم‌های خوبی بردارند.

احمدی تصریح کرد: کلانتری‌ها و پلیس راهور با شهرداری رشت همکاری خیلی خوبی دارند که جای تقدیر دارد و از نیروی انتظامی می‌خواهیم که همچنان در بحث مدیریت شهری به ما کمک کنند.

وی خدمت‌رسانی به مردم را با وجود تمام مشکلات مالی و اعتباری رسالت شهرداری رشت دانست و گفت: به فرموده امام راحل مردم ولی‌نعمت ما هستند بنابراین ما در مجموعه شهرداری رشت تلاش می‌کنیم که در همین راستا حرکت کنیم.

شهردار رشت ابراز داشت: از کمک‌های قضایی و عملیاتی نیروی انتظامی به شهرداری رشت برای مقابله با خلاف‌سازان تشکر می‌کنیم و امیدواریم با استمرار این پشتیبانی‌ها بتوانیم جلوی متخلفان را بگیریم.

احمدی با بیان اینکه برخورد با سد معبر در خیابان‌هایی مانند مطهری و سردار جنگل رشت تبدیل به مطالبه شده است افزود: مشکلاتی مانند وضعیت بد اقتصادی و یا بیماری کرونا روی کسب و کارها اثر منفی گذاشته و شهرداری هم به این امر کاملا واقف است اما گاهی سد معبرها به جایی می‌رسد که دیگر پیاده‌‌رویی برای تردد مردم وجود ندارد.

نوشته مشابه

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی  این شهر است

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی این شهر است

صبح امروز پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱ ،جلسه رفع موانع ثبت جهانی ماسوله به ریاست «موسی فکور» فرماندار شهرستان و با حضور «بهروزی فر» نماینده شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، «شراره کاووسی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، « ولی جهانی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

سید امیر حسین علوی شهردار رشت یکی از برنامه‌های فعلی شهرداری را صدور فراخوان طرح و سرمایه‌گذاری در حوزه تبدیل زباله تر اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری هر چه سریعتر زباله‌سوز به مدار بهره‌برداری و کاهش زمان تبدیل زباله تر به کمپوست اهدافی است که در دستور کار شهرداری قرار...

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با اشاره به قبول استعفای مدیر این خانه، گفت: با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان، میلاد ابراهیمی به عنوان مدیر جدید خانه مطبوعات و رسانه های گیلان انتخاب شد. گیلان صدر: ابراهیم افشاری با اشاره...

استیضاح شهردار رشت اعلام وصول شد

استیضاح شهردار رشت اعلام وصول شد

در چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت، طرح استیضاح شهردار رشت با امضای چهار عضو شورا اعلام وصول شد و جلسه استیضاح روز یکشنبه برگزار خواهد شد. گیلان‌صدر: چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با حضور اعضای شورای شهر رشت برگزار شد. در این جلسه، طرح...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.