بهره مندی اهالی دو روستای سیاهکل از طرح جهادی احداث کابل خودنگهدار

گیلان‌صدر: رسول فرخی ضمن بازدید از اجرای پروژه مذکور اظهار داشت: امروزه برق در زندگی مردم بسیار حیاتی و تاثیرگذار است و به همین منظور رایزنی‌های لازم با وزارت نیرو به منظور تخصیص بودجه لازم برای بهسازی شبکه‌های توزیع برق صورت پذیرفته است تا آسایش برای مردم شریف استان فراهم شود.

وی افزود: تلاش‌های کارکنان مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برای خدمت‌رسانی به مردم شایسته تقدیر است و امیدواریم با تامین منابع مالی لازم و رفع موانع موجود، خدمت‌رسانی در این حوزه با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

همچنین محمد اسماعیل هنرمند در این آیین گفت: مجموعه تلاش‌های شرکت توزیع برق گیلان، تامین برق مطمئن برای شهروندان به ویژه در زمان وقوع بحران‌های جوی است و لازمه این کار مقاوم‌سازی شبکه‌های توزیع برق در نقاط مختلف شهری و روستایی استان می‌باشد.

هنرمند گفت: مناسب‌ترین نوع شبکه با توجه به نوع اقلیم منطقه، کابل خودنگهدار است که مقاومت بسیار بالایی در برابر بلایای طبیعی دارد و علاوه بر این مزایای دیگری همچون کاهش سرقت شبکه‌های توزیع برق، رفع اتصالات ناشی از شرایط آب و هوایی استان گیلان و جلوگیری از شاخه زنی درختان در معرض اتصال به شبکه، افزایش ایمنی در هنگام کار بر روی خطوط و کاهش خسارت‌ها و ضایعات ناشی از برق گرفتگی و راحتتر بودن فعالیت‌های مرتبط با استمرار در ارائه سرویس به مشترکین دارد.

وی اضافه کرد: هدف اصلی و نهایی شرکت حرکت به سوی پاسخگویی بهتر به مشترکین و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در مورد اقدامات انجام شده در شهرستان سیاهکل گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۴ هزار و ۸۰۰ متر کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی سیاهکل با اعتباری معادل ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احداث شده است و در سال گذشته نیز ۷.۲ کیلومتر شبکه فرسوده این شهرستان با اعتباری قریب به یک میلیارد و ۲۰۰ میلون تومان با کابل خودنگهدار جایگزین شد.

هنرمند استفاده از امکانات فضای مجازی در ایام کرونایی را ضروری خواند و تاکید کرد: سامانه برق ایران (برق من) کوتاهترین راه برای رفع مشکلات و اعلام خاموشی‌ها محسوب می‌شود برای تحقق این مهم، مشترکین می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc.irیا کافه بازار، بانصب این اپلیکیشن جامع و کار بردی از مزایای آن استفاده کنند.

گفتنی است طرح احداث کابل خودنگهدار در روستاهای پشتاسرای پاشاکی و رادارپشته با فعالیت ۱۱ اکیپ عملیاتی اجرایی شد و مهندس رحمت حیدری نژاد فرماندار شهرستان سیاهکل، مهندس جلال رعنای مهرپورسرپرست توزیع برق شهرستان سیاهکل و جمعی دیگر از مقامات این شهرستان نیز در محل اجرای پروژه مذکور حضور داشتند.

نوشته مشابه

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

گیلان صدر: «مرتضی عاطفی» شهردار بندر کیاشهر از برگزاری رقابت‌های والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر۲۳سال کشور، در این شهر بندری خبر داد. عاطفی با اشاره به میزبانی بندرکیاشهر از مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد اظهارکرد: این رقابت‌ها با عنوان «جام بندرکیاشهر» از چهارشنبه(۲۸ اردیبهشت) آغاز می‌شود. شهردار بندرکیاشهر با بیان...

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.