بیش از ۱۱ هزار تن تولید آسفالت | در حوزه بازآفرینی ۴پروژه در حال اجراست

حرفت‌خواه، ارسال روزانه شن مخلوط برای پوشش زباله‌های سراوان را از دیگر فعالیت‌های سازمان عمران خواند و افزود: سال ۹۹، بیش از ۶۹ هزار تن شن و ماسه مخلوط رودخانه‌ای از محل معدن شن و ماسه اداره پشتیبانی سازمان عمران بارگیری و در محل سایت زباله سراوان تخلیه شده است.

گیلان صدر: رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، اجرای آسفالت مکانیزه معابر شهر، ترمیم نوارهای حفاری و لکه گیری معابر فرعی را از اولویت‌های کاری این سازمان خواند و افزود: سال گذشته میزان ۲۱۶۰۳ تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت تولید شده و علاوه بر اجرا توسط سازمان عمران، برای اجرا در اختیار ۵منطقه شهرداری رشت نیز قرار گرفته است.

میثم حرفت‌خواه افزود: طی سال گذشته بیش از ۱۱ هزار تن آسفالت برای اجرای پروژه‌های عمرانی توسط سازمان عمران پخش و اجرا شده است.

وی، اضافه کرد: یکی از مهمترین پروژه‌های آسفالت در سال گذشته، زیرسازی و آسفالت خیابان درحال احداث ۸دی و همچنین آماده‌سازی لاین کندروهای کمربندی خرمشهر حد فاصل میدان ولیعصر تا میدان امام حسین توسط سازمان عمران بوده است.

حرفت‌خواه با بیان اینکه تکمیل این خیابان مورد تاکید شهردار رشت بوده است، ابراز کرد: پس از زیرسازی و آسفالت فاز نخست این خیابان در دی ماه سال گذشته، فاز دوم این خیابان نیز از بهمن ماه سال پیش پیگیری شد و با اجرای فیبرنوری و پروژه لوله‌گذاری برای هدایت آبهای سطحی از سوی منطقه یک، زیرسازی و آسفالت فاز دوم این خیابان در فروردین ماه سال جاری به پایان رسید.

حرفت خواه با اشاره به جمع آوری میله‌های مسیر بی‌آرتی در خیابان امام عنوان کرد: با دستور شهردار رشت، میله‌های بی‌آرتی توسط سازمان عمران جمع آوری گردید. و عملیات تراش آسفالت قدیمی و اجرای آسفالت مکانیزه این خیابان طی چند شب متوالی در اسفندماه سال گذشته از میدان فرهنگ تا میدان مصلی توسط اکیپ سازمان عمران انجام شد.

حرفت‌خواه، ارسال روزانه شن مخلوط برای پوشش زباله‌های سراوان را از دیگر فعالیت‌های سازمان عمران خواند و افزود: سال ۹۹، بیش از ۶۹ هزار تن شن و ماسه مخلوط رودخانه‌ای از محل معدن شن و ماسه اداره پشتیبانی سازمان عمران بارگیری و در محل سایت زباله سراوان تخلیه شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری کاهش حجم ورودی زباله به سایت سراوان را منوط به توسعه سایت‌های تخمیر در شرکت کودآلی عنوان کرد و افزود: ایجاد دو سوله تخمیر در کارخانه کود آلی توسط سازمان عمران در حال انجام می‌باشد که سوله شماره یک با ۴۶درصد پیشرفت فیزیکی و سوله شماره دو با ۷۶درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و بهمن ماه سال گذشته محل احداث سوله‌های در حال احداث کود آلی، توسط ماشین آلات سازمان عمران تسطیح شد.

وی تولید فرآورده‌های بتنی را از دیگر فعالیت‌های سازمان عمران خواند و افزود: سال گذشته، بیش از ۵۸ هزار تن انواع مصالح سنگی به سازمان پسماند تحویل داده شده است. همچنین بنا به درخواست مناطق پنجگانه شهرداری، بیش از ۴ هزار تن انواع مصالح سنگی نیز در اختیار مناطق قرار گرفته است.

حرفت‌خواه، مطالعات انجام شده در حوزه بازآفرینی را مطلوب ارزیابی نمود و ابراز کرد: در حوزه بازآفرینی ۴پروژه در حال اجراست که ۳پروژه، اجرای مرمت ۳بنای میراثی در مالکیت شهرداری رشت است که مطالعه فاز اول و دوم پروژه مرمت و احیای خانه میرزا خلیل رفیع و تغییر کاربری به خانه موزه مشروطه، مطالعه و پروژه مرمت عمارت بلدیه و تغییر کاربری به «خانه رشت»، مطالعات بازنگری شناخت آسیب شناسی، طرح مرمت و احیای ساختمان استانداری قدیم و تغییرکاربری به «موزه هنرهای معاصر» و پروژه بهسازی محله صف سر در حوزه بازآفرینی از جمله این پروژه‌ها است.

رئیس سازمان عمران با اشاره به بودجه مصوب این سازمان در سال ۹۹ اظهار کرد: بودجه مصوب سال گذشته سازمان عمران بیش از ۴۵ میلیارد ریال پیش بینی شده بود که خوشبختانه سازمان عمران ۲درصد رشد درآمدی نسبت به پیش بینی داشته است. همچنین بررسی بیلان مالی سازمان عمران و مقایسه منابع درآمدی سازمان عمران در دو سال اخیر نشان می‌دهد در سال ۹۸، رقم منفی ۶۲ درصد کاهش داشته ا

نوشته مشابه

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

گیلان صدر: «مرتضی عاطفی» شهردار بندر کیاشهر از برگزاری رقابت‌های والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر۲۳سال کشور، در این شهر بندری خبر داد. عاطفی با اشاره به میزبانی بندرکیاشهر از مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد اظهارکرد: این رقابت‌ها با عنوان «جام بندرکیاشهر» از چهارشنبه(۲۸ اردیبهشت) آغاز می‌شود. شهردار بندرکیاشهر با بیان...

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.