توزیع ۴۶ پزشک متخصص در بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های گیلان

۴۶ تن از پزشکان متخصص رشته‌های مختلف علوم پزشکی جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم در بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های استان، توزیع شد.

گیلان صدر: صبح امروز؛ ۴۶ تن از پزشکان متخصص فارغ‌التحصیل در رشته‌های مختلف علوم پزشکی در بین بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های استان، توزیع شدند.

دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در نشست توزیع پزشکان طرحی، رشته و حرفه پزشکی را یکی از سخت‌ترین رشته‌ها و مشاغل برشمرد و اظهار کرد: رشته پزشکی پیش از قبول شدن در آن و گذراندن دوره‌های مختلف تخصصی و تقسیم و توزیع در مناطق مختلف، با سختی و فشار، همراه است.

وی با اشاره به‌عدم تناسب کار پزشک با تعرفه پزشکی، افزود: اکثر پزشکان این رشته را صرفاً برای رضایت خدا و خدمت به مردم انتخاب کرده‌اند، چرا که هزینه خدمات پزشکی و تجهیزات مرتبط با آن با نرخ تورم همخوانی ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در توصیه‌هایی به پزشکان متخصص طرحی، گفت: پزشکانی که قصد دریافت مجوز دایر کردن مطب و یا انتقال به شهر دیگری را دارند، بایستی از هم‌اکنون به فکر جایگزین نیروی متخصص به‌جای خود باشند.

دکتر سالاری با اشاره به دریافتی غیر همسان پزشکان طرحی با سایر پزشکان متخصص، افزود: تلاش می‌شود تا پرداختی پزشکان طرحی با دیگر پزشکان یکسان شود.

وی بر تعهد در کار پزشکی تأکید کرد و گفت: پزشکان طرحی باید در تعهد به کار تمام سعی و تلاششان جلب رضایت خدا و مردم باشد و از هیچ کوششی برای خدمت به مردم به‌ویژه در مناطق کم برخوردار، دریغ نکنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نزدیکی شهرستان‌های استان گیلان با یکدیگر، گفت: پزشکانی که در پوشش دادن دو بیمارستان هم‌جوار در دو شهرستان تلاش می‌کنند، عملکرد آن‌ها به‌صورت روزانه رصد می‌شود و به ازای خدماتی که ارائه می‌دهند، دریافتی آن‌ها افزایش می‌یابد.

نوشته مشابه

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

شهردار بندر کیاشهر و دبیر نخستین جشنواره تمشک کیاشهر از برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه خبر داد و گفت: برگزاری انواع کارگاه‌ها، برنامه‌های شاد و متنوع و مسابقه بزرگ آشپزی از جمله بخش‌های متعدد این رویداد فرهنگی است. گیلان صدر:...

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی  این شهر است

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی این شهر است

صبح امروز پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱ ،جلسه رفع موانع ثبت جهانی ماسوله به ریاست «موسی فکور» فرماندار شهرستان و با حضور «بهروزی فر» نماینده شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، «شراره کاووسی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، « ولی جهانی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

سید امیر حسین علوی شهردار رشت یکی از برنامه‌های فعلی شهرداری را صدور فراخوان طرح و سرمایه‌گذاری در حوزه تبدیل زباله تر اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری هر چه سریعتر زباله‌سوز به مدار بهره‌برداری و کاهش زمان تبدیل زباله تر به کمپوست اهدافی است که در دستور کار شهرداری قرار...

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با اشاره به قبول استعفای مدیر این خانه، گفت: با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان، میلاد ابراهیمی به عنوان مدیر جدید خانه مطبوعات و رسانه های گیلان انتخاب شد. گیلان صدر: ابراهیم افشاری با اشاره...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.