جشنواره فرهنگی-آموزشی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس گیلان برگزار می شود

طی هماهنگی های بعمل آمده میان شرکت گاز و آموزش و پرورش استان گیلان، جشنواره فرهنگی-آموزشی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در سراسر استان برگزار می شود.

گیلان صدر:حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر اجرای جشنواره فرهنگی-آموزشی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برای دانش آموزان گیلانی اظهار داشت: این طرح به دنبال برگزاری جلسات هماهنگی میان شرکت گاز و آموزش و پرورش استان گیلان اجرایی شده است و دانش آموزان عزیز می توانند از طریق برنامه آموزشی شاد در آن شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع اشاعه فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در سطح جامعه بیان کرد: مقوله آموزش و فرهنگ سازی همواره مدنظر این شرکت بوده و در همین راستا طرح های آموزشی مختلفی همچون طرح بزرگ سفیران انرژی در کلیه مدارس استان اجرا شده است.

حسین اکبر با بیان اینکه برگزاری جشنواره های فرهنگی و دوره های آموزشی در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت، گفت: آموزش و فرهنگ سازی برای به ثمر نشستن، مستلزم توجه و استمرار فراوان می باشد و به همین علت در تلاش هستیم تا این طرح در آینده نیز ادامه یابد.

وی درخصوص چگونگی اجرای طرح آموزش مجازی دانش آموزان اظهار داشت: در این طرح با استفاده از نرم افزار شاد محتوای آموزشی همچون نکات، تصاویر و فیلم هایی با موضوعات سرویس وسایل گازسوز، بررسی وضعیت دودکش ها، استفاده از بست و شیلنگ استاندارد و همچنین نکاتی درخصوص صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

مدیرعامل گاز گیلان ادامه داد: دانش آموزان پس از فراگیری محتوای آموزشی می توانند در رشته نقاشی (مختص دانش آموزان مقطع ابتدایی) و رشته عکاسی (مختص دانش آموزان مقطع متوسطه) شرکت نمایند که در پایان به ۱۰۰ اثر منتخب از سوی شرکت گاز استان گیلان جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

حسین اکبر در خاتمه اظهار داشت: این جشنواره تا پایان آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد و دانش آموزان عزیز می توانند با شرکت در این طرح بزرگ علاوه بر دریافت جوایز ارزشمند، نقشی مهم در زمینه اشاعه فرهنگ صحیح مصرف گاز طبیعی خواهد داشت.

نوشته مشابه

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه

شهردار بندر کیاشهر و دبیر نخستین جشنواره تمشک کیاشهر از برگزاری جشنواره تمشک در منطقه ساحلی بندر کیاشهر در روزهای ۱۲ لغایت ۱۹ تیر ماه خبر داد و گفت: برگزاری انواع کارگاه‌ها، برنامه‌های شاد و متنوع و مسابقه بزرگ آشپزی از جمله بخش‌های متعدد این رویداد فرهنگی است. گیلان صدر:...

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی  این شهر است

انجام هر گونه اقداماتی در ماسوله منوط به ثبت جهانی این شهر است

صبح امروز پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱ ،جلسه رفع موانع ثبت جهانی ماسوله به ریاست «موسی فکور» فرماندار شهرستان و با حضور «بهروزی فر» نماینده شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، «شراره کاووسی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، « ولی جهانی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

فراخوان طرح و سرمایه‌ گذاری در حوزه تبدیل زباله تر برگزار خواهد شد

سید امیر حسین علوی شهردار رشت یکی از برنامه‌های فعلی شهرداری را صدور فراخوان طرح و سرمایه‌گذاری در حوزه تبدیل زباله تر اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری هر چه سریعتر زباله‌سوز به مدار بهره‌برداری و کاهش زمان تبدیل زباله تر به کمپوست اهدافی است که در دستور کار شهرداری قرار...

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

میلاد ابراهیمی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان شد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با اشاره به قبول استعفای مدیر این خانه، گفت: با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان، میلاد ابراهیمی به عنوان مدیر جدید خانه مطبوعات و رسانه های گیلان انتخاب شد. گیلان صدر: ابراهیم افشاری با اشاره...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.