شاخص‌های زیرساختی حوزه بهداشت و درمان گیلان ارتقا یافت

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از حسن توجه دولت به حوزه سلامت گیلان، گفت: زیرساخت های بهداشت و درمان گیلان نسبت به مدت مشابه سال پیش ارتقاء یافته است.

گیلان صدر: رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در وزارت بهداشت، با دکتر سعید نمکی مقام عالی وزارت بهداشت دیدار و گفت و گو کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با دکتر نمکی، از تلاش‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مدیریت و مقابله با بیماری کرونا تقدیر کرد.

وی با اشاره به عقب‌ماندگی‌های گذشته گیلان در زیرساخت‌های حوزه سلامت، اظهار داشت: در دو سال اخیر با نگاه مثبت مسوولان عالی دولت به ویژه وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه، شاخص‌های زیر ساختی حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان ارتقا یافته و تعداد قابل توجهی از تجهیزات پزشکی عام المنفعه مورد نیاز حوزه سلامت وارد استان شده است.

دکتر سالاری در ادامه با بیان اینکه پیش از شیوع کرونا به نظر می‌رسید زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان متناسب با جمعیت استان است، گفت: با مراجعه بیماران به مراکز بهداشتی و درمانی و کمبود فضای فیزیکی، تلاش مجموعه دولت به ویژه وزارت بهداشت برای افزایش زیرساخت‌ها از سر گرفته شد و اکنون به ثمر نشستن این پروژه‌ها را شاهد هستیم تا با بهره برداری از آن‌ها بار مراجعه مردم و سطح دسترسی آن‌ها به خدمات حوزه سلامت آسان‌تر شود.

وی همچنین در این نشست توجه بیش از پیش دولت را به ویژه وزارت بهداشت به جهت افزایش اعتبارات حوزه سلامت گیلان با عنایت به پراکندگی مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان‌های استان، خواستار شد.

در ادامه دکتر ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دکتر سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت دیدار و در خصوص مسایل و موضوعات پرسنلی و تامین اعتبار پروژ ه‌های عمرانی بحث و تبادل نظر کرد.

نوشته مشابه

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد. گیلان صدر: حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در گفتگو با خبرنگار رفاه و...

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

 دکتر فرید نجفی رییس دانشگاه گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران آن مجموعه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو جانبه تبادل نظر کردند. گیلان صدر: مهندس اکبری مقدم در این نشست با...

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

نشست هم اندیشی محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن به همراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد. گیلان صدر: محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، ضمن...

انتقاد از بودجه بندی شورای شهر رشت در سنوات گذشته

انتقاد از بودجه بندی شورای شهر رشت در سنوات گذشته

جلسه بررسی برنامه ۵ ساله راهبردی و عملیاتی شهر و شهرداری در سال ۱۴۰۱ در کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت به ریاست شمس شفیعی برگزار شد. به گزارش گیلان صدر و به نقل از گیل ابراز: رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر رشت گفت: تفریغ بودجه، محک...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.