شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد

شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد و مشکلات تامین زیرساخت‌های حیاتی واحدهای صنعتی همچون برق، آب، فاضلاب، معارضین و اسناد با فوریت حل شود.

گیلان صدر: نشست مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با معاونین و مدیران ستادی استان برگزار شد.

فریبرز سعیدی کیا طی نشستی با معاونین و مدیران ستادی شرکت شهرکهای صنعتی استان به بیان اهمیت نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب پرداخت و گفت: سال «تولید –پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.

وی در ادامه بیان داشت: شعار سال با عنوان «تولید –پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری در راستای اقدام و عمل در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و اقتصاد مقاومتی در مدیریت مناسب و اجرای درست پروژه‌ها، کاهش هزینه‌ها و کیفیت مطلوب آن‌ها میباشد.

سعیدی کیا افزود: دیدگاه مجموعه صنعتی کشور مبتنی بر ایجاد تحول بیش از پیش در زمینه توسعه صنعتی است و منظور نمودن مشوق‌ها و تخفیف‌ها نیز به همین منظور می‌باشد لذا اطلاع‌رسانی توسط ابزارهای مختلف به جامعه صنعتی، سرمایه گذاران، عموم افراد جامعه در خصوص این موضوع از ضروریات محسوب می‌شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان میبایست با حضور همیشگی و پیگیری مداوم و برقراری ارتباط چهره به چهره با صاحبان صنایع دغدغه‌ها و نیازهای این خادمین بی‌منت عرصه صنعت را شناسایی و با تعامل دو سویه با مسئولین شهرستانی در جهت پاسخگویی و رفع مشکلات صنعتگران اقدام نمایند.

وی در ادامه بیان داشت: مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می بایست به موضوعاتی همچون نگهداری از زیرساخت ها، فضای سبز، یکسان‌سازی تابلوهای ورودی شهرکهای صنعتی در سطح استان، ساماندهی پسماندهای واحدهای صنعتی، نظارت دقیق بر تجهیزات و ادوات ایستگاه‌های آتش نشانی مستقر در شهرکهای صنعتی، شناسایی مشکلات واحدهای صنعتی راکد، فعال، نیمه ساخت و… از مرحله واگذاری زمین تا بهره برداری رسیدن را بیش از پیش دقت نظر و توجه داشته باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در ادامه به بیان اهمیت پیگیری امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی پرداخت و گفت: شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد و مشکلات تامین زیرساخت‌های حیاتی واحدهای صنعتی همچون برق، آب، فاضلاب، معارضین و اسناد با فوریت حل شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان در پایان بیان داشت: شهرک‌های صنعتی می‌توانند نقش ممتاز و بارزی در راستای رشد و پیشرفت اقتصادی داشته باشند باید با تلاش‌ها و پیگیری‌های ویژه سعی کنیم تا استان را به شأن و منزلت واقعی خود از لحاظ صنعتی‌سازی برسانیم.

نوشته مشابه

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

ثبت رکورد جهانی در گینس با شعار “رشت ، شهر خلاق خوراک”

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از ابراهیم عطایی ورزشکار دومیدانی رشته دو استقامت و صاحب رکورد گینس استقبال به عمل آوردند. گیلان صدر: عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت...

نخستین جشنواره چای املش برگزار شد

نخستین جشنواره چای املش برگزار شد

نخستین جشنواره چای املش در  روز ۲۵ اردیبهشت، در روستای بیلی لنگه، با حضور دکتر ولی جهانی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، حبیب جهانساز رئیس سازمان چای کشور، جمعی از مسئولین محلی و با استقبال کم نظیر مردم برگزار شد. گیلان صدر: حبیب جهانساز رئیس...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.