واگذاری پروژه رودخانه های رشت به قرارگاه خاتم | توافق نامه هیچ گاه عملیاتی نشد

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: با توجه به توان بالای قرارگاه خاتم باید از این ظرفیت در اجرای پروژه های بزرگ و اولویت دار رشت استفاده شود.

گیلان صدر: محمد حسین واثق کارگرنیا در جلسه مشترک کمیسیون های بودجه و ترافیک شورای رشت اظهار کرد: در دوران فعالیت شورای پنجم رشت توافق نامه همکاری ما بین شهرداری رشت و این قرارگاه منعقد شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه این توافق نامه هیچ گاه عملیاتی نشد افزود: هیچ اقدام موثری پس از انعقاد توافق نامه انجام نشد و شهرداری رشت نتوانست پیش پرداختی را که بر اساس توافق نامه باید به قرار گاه پرداخت می کرد بپردازد و در حال حاضر نیز مدت زمان آن به اتمام رسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه پس از شروع به کار شورای ششم قرارگاه خاتم مجددا پیگیر اجرایی شدن این توافق نامه بود بیان کرد: تا کنون چندین مرحله از سوی قرار گاه با بنده و شهردار رشت تماس هایی برقرار شده است و آمادگی خود را به منظور مشارکت در هر پروژه ای که مورد نیاز شهر است اعلام کرده اند.

کارگرنیا با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم از ظرفیت اجرایی بسیاربالایی برخوردار است افزود: بر اساس توافق نامه اولیه ۱۰ پروژه اولویت دار رشت مورد توجه و موافقت قرارگاه قرار گرفت و معتقدم باید از ظرفیت بالای قرارگاه خاتم در اجرا و ساماندهی پروژه های بزرگی همچون رودخانه های رشت و پروژه های بزرگ ترافیکی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه با واگذاری پروژه های فاقد اولویت به قرارگاه خاتم مخالف هستم گفت: پروژه هایی همچون هفت آذر، پل بیست متری گاز، امام حسین و غیره اولویت اصلی شهر نیستند .
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با ابراز گلایه از وضعیت رودخانه های رشت تصریح کرد: رودخانه های گوهررود و زرجوب به طور مستقیم و غیرمستقیم سلامت شهروندان را تحت شعاع قرار داده اند و معتقدم باید از ظرفیت بالای قرارگاه سازندگی خاتم در احیا و ساماندهی این دو رودخانه بهره مند شویم.

کارگرنیا با اشاره به اینکه بسیاری از شهرهای کشور از توان و ظرفیت قرارگاه خاتم در اجرای پروژه های عمرانی استفاده کرده اند بیان کرد: پرداختن به پروژه بزرگی همچون رودخانه های رشت در توان هر مجموعه ای نیست و یقینا مجموعه بزرگی همچون قرارگاه خاتم می تواند با ورود به این پروژه به سالها انتظار مردمان رشت پاسخی مناسب بدهد.

نوشته مشابه

انتقال غنای فرهنگی منطقه و استان از طریق محتواسازی مطلوب جشنواره به مخاطبان/بندر کیاشهر، شهر جشنواره های گیلان خواهد شد

انتقال غنای فرهنگی منطقه و استان از طریق محتواسازی مطلوب جشنواره به مخاطبان/بندر کیاشهر، شهر جشنواره های گیلان خواهد شد

پوستر جشنواره تمشک بندر کیاشهر با حضور مسوولین و ستاد اجرایی جشنواره رونمایی گردید. گیلان صدر: در جلسه رونمایی از پوستر این جشنواره که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه و با حضور فرماندار، رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، رییس هلال احمر این شهرستان، شهردار بندر...

تاپیکو، آماده سرمایه گذاری در چوکا است

تاپیکو، آماده سرمایه گذاری در چوکا است

دکتر اسم خانی مدیرعامل تاپیکو در بازدید از چوکا گفت : افق چوکا روشن است و تاپیکو آماده سرمایه گذاری برای ایجاد کارخانه ورق سازی و رونق واحدهای مختلف تولیدی در چوکا گیلان‌صدر: صبح روز شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ دکتر اسم خانی مدیرعامل تاپیکو در معیت آقایان رکن آبادی رئیس هیئت مدیره...

مبارزه بدون مماشات با فساد مالی / مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

مبارزه بدون مماشات با فساد مالی / مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به دیدار سجاد ده‌ده‌جانی مدیرکل جدید بازرسی استان گیلان رفت و پس از آن با همراهی وی از شهرداری منطقه یک بازدید بعمل آورده و در این بازدید سرزده طرفین بر لزوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کردند. گیلان صدر: سید امیر...

تیم فوتبال ساحلی پدیده گلشن منطقه آزاد انزلی به مرحله نهایی زیرگروه لیگ یک فوتبال ساحلی کشور راه یافت

تیم فوتبال ساحلی پدیده گلشن منطقه آزاد انزلی به مرحله نهایی زیرگروه لیگ یک فوتبال ساحلی کشور راه یافت

 تیم فوتبال ساحلی پدیده گلشن منطقه آزاد انزلی با پیروزی بر تیم های اروند آبادان،پدیده گناوه و استقلال خوزستان به عنوان یکی از چهار تیم برتر زیرگروه به مسابقات دور نهایی انتخاب دو تیم جهت حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور انتخاب شد. گیلان صدر: تیم فوتبال ساحلی پدیده...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.