پرداخت بخشی از خسارت مجتمع خاطره در کمتر از یک هفته | انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اجرای طرح مهر

در دیدار مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر پرداخت بخشی از خسارت مجموعه خاطره در کمتر از یک هفته و انعقاد تفاهم نامه همکاری اجرای طرح مهر در منطقه آزاد انزلی تاکید شد.

گیلان صدر: مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بیمه ایران معین با علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون سیاست‌های تدوین شده این شرکت بیمه درخصوص ارائه به بیمه گذاران گفتگو کردند.

مهندس اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تقدیر از پیگیری‌های شرکت بیمه ایران معین به منظور پرداخت بخشی از خسارت مجموعه خاطره که هفته گذشته دچار حریق شده بود بیان کرد: مجموعه تجاری خاطره یکی از پروژه‌های شاخص در محدوده منطقه آزاد انزلی بود که فرصت شغلی قابل توجه‌ای را برای جوامع محلی ایجاد کرده بود و مالکین این پروژه تجاری در نظر دارند در کمترین زمان ممکن و با جدیت و با بهترین شکل این مجموعه تجاری را مجدد راه اندازی کنند.

وی در ادامه ادامه رسالت اصلی شرکت‌های بیمه را حفاظت از سرمایه بیمه گزاران دانست و خاطرنشان کرد: پشتیبانی، ارائه خدمات به موقع و در زمان مناسب مهم‌ترین وجه تمایز شرکت‌های بیمه بوده که در این زمینه شرکت بیمه ایران معین عملکرد موفقی داشته و سازمان منطقه آزاد انزلی نیز با حمایت همه جانبه تلاش خواهد کرد تا امنیت سرمایه گذارای در این منطقه تجاری را افزایش یابد.

در ادامه محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین ضمن قدردانی از پیگیری‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و انجام همکاری‌های لازم به منظور افزایش ارائه خدمات به سرمایه گذاران بیان کرد: پس از وقوع حادثه تلخ حریق مجموعه بزرگ خاطره کارشناسان بیمه ایران معین بلافاصله در محل حادثه حاضر و فرایند بررسی‌های قانونی به سرعت انجام شد و در حال حاضر در کمتر از یک هفته مبلغ ۴ میلیارد تومان به عنوان بخشی از خسارت پرداخت و پس از انجام ارزیابی‌های لازم مابقی مبلغ خسارت در کوتاه‌ترین زمان پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه به انعقاد تفاهم نامه همکاری و اجرای طرح مهر در مناطق آزاد به خصوص در منطقه آزاد انزلی اشاره و افزود: این طرح برای نخستین بار است که در سطح مناطق آزاد و با همکاری نظام بانکی عملیاتی می‌شود تا مردم این مناطق در شرایط اقتصادی متاثر از کرونا بتوانند خدمات بیمه‌ای را باصرفه اقتصادی و آسان‌تر خریداری کرده و بیمه‌ها به‌ویژه بیمه‌های اجباری ازجمله بیمه اتومبیل و شخص ثالث از سبد خانوارها حذف نشود و در این طرح، مبلغ یکصد میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای مشتریان، بیمه‌گذاران این شرکت و مشتریان جدید در نظر گرفته شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: مدت‌زمان بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماهه است و مشتریان بابت تسهیلات هیچ‌گونه سود و حتی کارمزد نیز پرداخت نخواهند کرد و تنها اصل تسهیلات دریافتی را بازپرداخت می‌کنند.

نوشته مشابه

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد. گیلان صدر: حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در گفتگو با خبرنگار رفاه و...

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

 دکتر فرید نجفی رییس دانشگاه گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران آن مجموعه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو جانبه تبادل نظر کردند. گیلان صدر: مهندس اکبری مقدم در این نشست با...

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

متناسب با تحولات ثبتی در زندگی شهروندان و تغییراتی در خانواده ها رخ می دهد، افراد این نیاز را پیدا می کنند که یارانه خود را از یک سرپرست به سرپرست دیگری منتقل کنند؛ اقدامی که برای تحقق نیازمند شرایط و مدارک مورد نیاز است. گیلان صدر جدا از تغییرات...

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

نشست هم اندیشی محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن به همراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد. گیلان صدر: محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، ضمن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.