کاهش واکسیناسیون نوبت اول | تزریق دُز دوم به گیلانی‌ها‌ در اولویت قرار گرفت

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به فوت ۴۰ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته، گفت: واکسن مصونیت نمی آورد و باید شیوه نامه ها رعایت شود.

گیلان صدر: آبتین حیدرزاده ظهر با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: روند واکسیناسیون در استان گیلان مطلوب است.

وی با بیان اینکه در روز گذشته ۲۶ هزار دُز واکسن کرونا در گیلان تزریق شده است، گفت: با توجه به فرا رسیدن تزریق نوبت دوم واکسن بسیاری از گیلانیان به همین منظور واکسیناسیون گروه‌های سنی و نوبت اول را کاهش داده‌ایم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه نگرانی در زمینه واکسن وجود ندارد، افزود: از شنبه هفته آینده واکسیناسیون نوبت اول گروه‌های سنی اعلام شده در استان گیلان آغاز خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه واکسیناسیون مصونیت کاملی در برابر کرونا ایجاد نمی‌کند، اضافه کرد: افرادی که دُز اول و دوم خود را دریافت کرده‌اند نیز باید تمام شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کرده و از ماسک استفاده کنند.

حیدرزاده با اشاره به آمار بالای ابتلاء، بستری و فوتی‌های کرونایی در استان گیلان، گفت: فقط در شبانه روز گذشته ۴۰ نفر بر اثر ابتلاء به کرونا در گیلان فوت شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳۸۹ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های استان گیلان بستری شدند، افزود: با بستری این افراد هم اکنون ۲ هزار و ۲۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۲۶۳ بیمار بدحال کرونایی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند، تصریح کرد: امروز پنج بیمار به آی سی یو منتقل شده‌اند.

 

نوشته مشابه

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

شهردار بندر کیاشهر در مراسم افتتاح فاز اول مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی شهرداری بندر کیاشهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی ورزش‌های ساحلی در راستای برندسازی شهری و برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی اهدافی است که شهرداری بندرکیاشهر دنبال می‌کند. ‎گیلان‌صدر: همزمان با برگزاری مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۳...

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. گیلان صدر: امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. امیر علی بهدادی دادستان...

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

جلسه بررسی روند اجرای مهمترین پروژه‌های در دست اقدام شهرداری رشت در حوزه‌های بازآفرینی، تالاب عینک، پسماند، رینگ ۹۰ متری، پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان و پروژه‌های معاونت عمرانی با حضور دو تن از اعضای شورا و شهردار رشت در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی برگزار شد. گیلان صدر:...

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

گیلان صدر: مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جریان رویداد افتتاح های طرح های زیرساختی،عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که همزمان و به صورت ویدئوکنفرانس با دستور دکتر ابراهیم رییسی انجام شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یکی از...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.