انتخابات هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار شد

با حضور اعضای کلینیک کسب و کار استان و شورای راهبری این کلینیک، انتخابات کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار و اعضای هیات امنای آن مشخص گردیدند.

گیلان صدر: این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، اعضای شورای راهبری کلینیک استان، نمایندگان بخش خصوصی صنعت و اعضای مشاورین کلینیک کسب و کار، در ساختمان کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به اهمیت حضور مشاورین صنعتی در استان، تشکیل کلینیک کسب و کار را یکی از نیازهای اساسی و ضروری صنعت استان دانست و اظهار داشت: امروز، روز بسیار مهمی برای صنایع کوچک و متوسط استان می‌باشد چرا که، برای دومین بار مشاورین صنعتی و کسب و کار استان در یک محل جمع شده‌اند تا با تشکیل کلینیک کسب و کار در استان، باعث تسهیل مشکلات و رفع موانع تولید صنعت استان شوند.

فریبرز سعیدی کیا، تشکیل گروه مشاورین و انتخاب هیات امنای کلینیک کسب و کار را قدم بسیار مثبتی در جهت عارضه‌یابی و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی دانست و خاطر نشان کرد: مشکلات صنعتی واحدهای تولیدی تنها مختص به مشکلات مالی نبوده و برخی از مشکلات از قبیل بحت‌عدم تکنولوژی، فناوری و مدیریتی می‌تواند باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای واحدهای تولیدی گردد که با عارضه‌یابی درست و دقیق می‌توان به سادگی، عوارض و آسیب‌های متعددی را از دوش صنایع برطرف نمود که در این میان، نقش مشاورین صنعتی بسیار حائز اهمیت و مهم می‌باشد.

وی از اعضای مشاورین این کلینیک و هیات امنای آن درخواست نمود تا با انجام کار تیمی و هماهنگ، باعث حل مشکلات واحدهای تولیدی در استان شده تا با عزم و هم گرایی بیشتر بتوانیم در خدمت صنعتگران استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز استفاده از تجربیات مشاورین صنعت در حل مشکلات واحدهای تولیدی را بسیار مهم دانست و ابراز امیدواری کرد تا با پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی بتوان روند اجرایی این کلینیک را به خوبی به پیش برد. شایان ذکر است که پیش از شروع رای گیری، هریک از کاندیداها، رزومه‌ای از سوابق و مدارک کاری و تحصیلی خود را ارائه نموده و برنامه‌ها و راه کارهای خود را برای اجرای هرچه بهتر کلینیک کسب و کار استان اعلام نمودند و در ادامه با ایراد نظرات برخی از موافقان و مخالفان کاندیداها، انتخابات مذکور برگزار و از سوی مشاورین این کلینیک، ۳ نفر به عنوان هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان انتخاب شدند.

در این انتخابات که با حضور بیش از ۴۰ نفر از مشاورین رسمی استان و با نظارت نمایندگان شرکت شهرک ها و سازمان صمت برگزار شد، آقایان مهندس مجتبی مومنی طارمسری، دکتر حسین پور جعفر و مهندس افشین فیروزمنش با اخذ حداکثر آرا به عنوان هیئت امنای کلینیک کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی گیلان برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

نوشته مشابه

صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده

صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده

 سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت در جلسه بررسی روند اجرایی پروژه پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان بر صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده تاکید کرد. گیلان صدر: سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت، صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در جلسه بررسی...

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شورا و شهرداری رشت/ قدردانی کانون بازنشستگان شهرداری رشت از شورا و شهردار

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شورا و شهرداری رشت/ قدردانی کانون بازنشستگان شهرداری رشت از شورا و شهردار

رئیس شورای اسلامي شهر رشت از برگزاری مراسم تجلیل مشترک به مناسبت روز خبرنگار توسط شورای اسلامی و شهرداری رشت خبر داد. گیلان صدر: محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورا در ساختمان شورای رشت با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: مردم...

شعر ابتهاج به مثابه ی جامعه شناسی پیوند

شعر ابتهاج به مثابه ی جامعه شناسی پیوند

گیلان صدر، دکتر عباس نعیمی جورشری، جامعه شناس: سخن گفتن درباره هوشنگ ابتهاج مستلزم سخن گفتن در باب تحولات اجتماعی معاصر است. آنچنان که سه نظام سیاسی و چندین جنبش اجتماعی و کودتا و انقلاب را به خویش دیده است. در عصر رضا شاهی متولد شد، در عهد پهلوی دوم...

ضرب الاجل یک ماهه استاندار گیلان برای جمع آوری معتادان متجاهر

ضرب الاجل یک ماهه استاندار گیلان برای جمع آوری معتادان متجاهر

 استاندار گیلان گفت: دستگاه های متولی مکلف هستند تا ۱۵ شهریور ماه همه معتادان متجاهر در سطح استان را جمع آوری و ساماندهی کنند. گیلان صدر: اسدالله عباسی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.