انتخابات هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار شد

با حضور اعضای کلینیک کسب و کار استان و شورای راهبری این کلینیک، انتخابات کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار و اعضای هیات امنای آن مشخص گردیدند.

گیلان صدر: این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، اعضای شورای راهبری کلینیک استان، نمایندگان بخش خصوصی صنعت و اعضای مشاورین کلینیک کسب و کار، در ساختمان کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به اهمیت حضور مشاورین صنعتی در استان، تشکیل کلینیک کسب و کار را یکی از نیازهای اساسی و ضروری صنعت استان دانست و اظهار داشت: امروز، روز بسیار مهمی برای صنایع کوچک و متوسط استان می‌باشد چرا که، برای دومین بار مشاورین صنعتی و کسب و کار استان در یک محل جمع شده‌اند تا با تشکیل کلینیک کسب و کار در استان، باعث تسهیل مشکلات و رفع موانع تولید صنعت استان شوند.

فریبرز سعیدی کیا، تشکیل گروه مشاورین و انتخاب هیات امنای کلینیک کسب و کار را قدم بسیار مثبتی در جهت عارضه‌یابی و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی دانست و خاطر نشان کرد: مشکلات صنعتی واحدهای تولیدی تنها مختص به مشکلات مالی نبوده و برخی از مشکلات از قبیل بحت‌عدم تکنولوژی، فناوری و مدیریتی می‌تواند باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای واحدهای تولیدی گردد که با عارضه‌یابی درست و دقیق می‌توان به سادگی، عوارض و آسیب‌های متعددی را از دوش صنایع برطرف نمود که در این میان، نقش مشاورین صنعتی بسیار حائز اهمیت و مهم می‌باشد.

وی از اعضای مشاورین این کلینیک و هیات امنای آن درخواست نمود تا با انجام کار تیمی و هماهنگ، باعث حل مشکلات واحدهای تولیدی در استان شده تا با عزم و هم گرایی بیشتر بتوانیم در خدمت صنعتگران استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز استفاده از تجربیات مشاورین صنعت در حل مشکلات واحدهای تولیدی را بسیار مهم دانست و ابراز امیدواری کرد تا با پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی بتوان روند اجرایی این کلینیک را به خوبی به پیش برد. شایان ذکر است که پیش از شروع رای گیری، هریک از کاندیداها، رزومه‌ای از سوابق و مدارک کاری و تحصیلی خود را ارائه نموده و برنامه‌ها و راه کارهای خود را برای اجرای هرچه بهتر کلینیک کسب و کار استان اعلام نمودند و در ادامه با ایراد نظرات برخی از موافقان و مخالفان کاندیداها، انتخابات مذکور برگزار و از سوی مشاورین این کلینیک، ۳ نفر به عنوان هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان انتخاب شدند.

در این انتخابات که با حضور بیش از ۴۰ نفر از مشاورین رسمی استان و با نظارت نمایندگان شرکت شهرک ها و سازمان صمت برگزار شد، آقایان مهندس مجتبی مومنی طارمسری، دکتر حسین پور جعفر و مهندس افشین فیروزمنش با اخذ حداکثر آرا به عنوان هیئت امنای کلینیک کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی گیلان برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

نوشته مشابه

پرداخت حق پرستاری در گیلان پس از ۱۴سال

پرداخت حق پرستاری در گیلان پس از ۱۴سال

دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد. گیلان صدر: همایش تجلیل...

سفر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر به گیلان

سفر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر به گیلان

 آرش کردی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر طی سفری دو روزه به گیلان ضمن حضور در شرکت توزیع برق استان، به بازدید از پروژه های درحال اجرا در شهرستان لنگرود پرداخت. گیلان صدر: وی ابتدا در جلسه ای در توزیع برق گیلان اظهار داشت: تابستان امسال را به‌گونه‌ای...

مراسم گرامیداشت روز دانشجو باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

مراسم گرامیداشت روز دانشجو باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سطح دانشگاه تأکید کرد و گفت: مراسم روز دانشجو فضایی برای گفتگو، پرسش و پاسخ است و باید تلاش شود تا فاصله بین دانشجویان و مسئولان در این روز، کوتاه‌تر شود. گیلان صدر: صبح امروز شورای...

تاکید دکتر بالو بر اجرای صریح و قانونی فرایند طرح‌های عمرانی و فنی دانشگاه

تاکید دکتر بالو بر اجرای صریح و قانونی فرایند طرح‌های عمرانی و فنی دانشگاه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شورای فنی دانشگاه بر ضرورت رعایت مفاد دقیق آیین‌نامه‌های قانونی در اجرای طرح‌های عمرانی و فنی و تصمیم‌گیری قانونی و صریح در مواجه با فرایند اجرای پروژه‌ها تأکید کرد و گفت: باید فرایند اجرای طرح‌های عمرانی و فنی فرایندی شفاف و مشخص باشد و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.