تخلف در بودجه ساماندهی رودخانه‌های رشت

جعفرزاده با اشاره به ساماندهی دو روخانه شهر رشت اظهار کرد: در هزینه کرد اعتباراتی که به دو رودخانه زرجوب و گوهر رود تخصیص داده شده با اطمینان می‌گویم که تخلف شده است و این مسئله را سازمان بازرسی تایید می‌کند.

به گزارش گیلان صدر، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت گقت: در بودجه سال ۹۸ باید سازمان امور مالیاتی مکلف به اجرای کامل طرح جامع مالیاتی شود با اجرای این طرح حداقل جلوی ۵۰ درصد فرار مالیاتی گرفته می شود، همچنین انتظار می شود ضمانت اجرایی در خصوص دستگاه هایی که از ارائه بانک های اطلاعاتی به سازمان مالیاتی خودداری می کنند، برخوردهای قانونی پیش بینی شود.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی نظام صرفه جویی را در دستور کار خود قرار دهند، افزود: ۸۷ درصد بودجه ملی است و ۱۳ درصد را به استان ها میدهند از مدیران می پرسم که تاکنون از منابع ملی چطور استفاده کردند؟

جعفرزاده تصریح کرد: وزرا اعتبارات خوبی در اختیار دارند و مدیران باید از این ظرفیت استفاده کنند،

وی افزود: انتظار دارم که در دو ماه آینده تمام پنجشنبه‌ها جلسه بگذاریم. به همه مدیران شهرستان میزان اعتباری که در اختیار وزرا است، ارائه شده و از همه خواستم که در این قالب برنامه ارائه دهند.

**مشخص نیست دانشگاه علوم پزشکی بودجه را کجا خرج می‌کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس در ادامه گفت: بهداشت و درمان شهرستان از مسائل مهم است و باید کمی و کاستی های آن جبران شود اما به دانشگاه علوم پزشکی هیچ قولی نخواهیم داد زیرا هر کمک مالی که به این دانشگاه شده مشخص نشده که در کجا و چطور خرج شده است!

وی با بیان اینکه اگر قطار شهری در این بودجه امسال کاری برای آن نشود دیگر در بودجه سال آینده نمی‌شود برای آن کاری کرد، افزود: اگر شهرداری رشت الان کار نکند زورمان در بودجه ۹۸ نمی‌رسد.

**تخلف در بودجه ساماندهی رودخانه‌های رشت

به گزارش دیارمیرزا جعفرزاده با اشاره به ساماندهی دو روخانه شهر رشت اظهار کرد: در هزینه کرد اعتباراتی که به دو رودخانه زرجوب و گوهر رود تخصیص داده شده با اطمینان می‌گویم که تخلف شده است و این مسئله را سازمان بازرسی تایید می‌کند.

وی با بیان اینکه معاون رئیس جمهور از ظرفیت‌های استان و شهرستان رشت است، افزود: نوبخت قول داده است ۲۰۰ میلیارد به دو رودخانه کمک خواهد کرد و منتظر برنامه از سوی شهرداری رشت است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با تشکر از عملکرد استاندار و ابلاغ دستورالعمل ساماندهی آب بندان‌ها گفت: آب بندان‌ها به بخش خصوصی  واگذار می‌شود که این مسئله را باید ترغیب کرد.

وی با اشاره به اینکه در قانون ضریب بازگشت بودجه را داریم افزود: در سال ۹۲ ضریب بازگشت بودجه بیشتر از ۶۰ درصد نبوده اما الان در بودجه ۹۷ بیش از ۱۰۵ درصد بازگشت می‌خورد و این حاصل تلاش‌های انجام گرفته است.

جعفرزاده با بیان این مطلب که بودجه شهرستان رشت نباید کمتر از ۳۵ درصد باشد بودجه استان باشد، افزود: در حال حاضر ۲۹ درصد بودجه شهرستان رشت است در حالی که جمعیت در این شهرستان متغیر است.

وی با بیان اینکه ورزش جوانان ،آموزش و پرورش و جهادکشاورزی به خوب توانسته اند از منابع ملی استفاده کنند، افزود: سفر ریس جمهور به گیلان فرصت خوبی برای مسئولان و مدیران است تا مسائل و مشکلات را با روحانی در میان بگذارند.

دیارمیرزا

نوشته مشابه

اداره کل بیمه سلامت استان گیلان موفق به دریافت لوح تقدیروتندیس«دستگاه برتر» شد

اداره کل بیمه سلامت استان گیلان موفق به دریافت لوح تقدیروتندیس«دستگاه برتر» شد

لوح تقدیر و تندیس«دستگاه برتر»در بین دستگاه های اجرایی استان ( ۵۸ ) در جشنواره شهید رجایی استان به دکتر محمود عاطف راد مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان اهدا شد. گیلان صدر؛ آیین معرفی دستگاهها برتر در جشنواره شهید رجایی با حضور عباسی استاندار، معاونین استانداری گیلان و مدیران کل...

دیدار مشاور و مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با مدیر و کارکنان مخابرات منطقه گیلان

دیدار مشاور و مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با مدیر و کارکنان مخابرات منطقه گیلان

مشاور و مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با همراهی مدیر مخابرات منطقه گیلان ضمن دیدار با کارکنان، در نماز جماعت ساختمان ستاد مرکزی شرکت نمود. گیلان صدر ؛ به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان، مهندس حیدری زاده مشاور و مدیرکل دفتر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با همراهی...

تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح آغاز شد

تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح آغاز شد

شهردار رشت ازآغاز تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح در این شهر خبرداد. به گزارش گیلان صدر و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و اطلاعات امور بین الملل شهرداری رشت، رحیم شوقی اجرای تقاطع های غیر همسطح را سبب افزایش دسترسی مناسب شهروندان به شبکه ارتباطی عنوان کرد...

مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در شهرستان های استان گیلان راه اندازی شود/ اخذ مجوز و فعالیت ۴۰ مرکز همسریابی در کشور

مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در شهرستان های استان گیلان راه اندازی شود/ اخذ مجوز و فعالیت ۴۰ مرکز همسریابی در کشور

مدیرگروه توسعه اجتماعی ، خانواده و مشاوره وزارت ورزش و جوانان گفت:در کل کشور ۴۰ مرکز به عنوان مراکز فعال انتخاب همسر یا همسریابی مجوز گرفته و مشغول به فعالیت هستند که اگر مراکز مشاوره در این امر ورود کنند نتایج مثبتی حاصل می شود. به گزارش گیلان صدر و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.