تزریق واکسن پاستوکووک به دانش آموزان گیلانی | لزوم پرهیز از عادی انگاری

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه در کنار واکسیناسیون رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان مورد تاکید است، افزود: موج بعدی کرونا گیلان را نشانه گرفته و تنها راه پیشگیری از آن واکسیناسیون و پرهیز از عادی انگاری است.

گیلان صدر: دکتر فردین مهرابیان  از بستری شدن ۸۰ بیمار جدید کرونایی در سطح استان گیلان طی روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: تعداد کل بیماران بستری در استان گیلان ۳۶۹ نفر است و ۷۰ نفر بدحال هستند.

وی با بیان اینکه در کنار واکسیناسیون رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان مورد تاکید است، افزود: موج بعدی کرونا گیلان را نشانه گرفته و تنها راه پیشگیری از آن واکسیناسیون و پرهیز از عادی انگاری است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از فعالیت بیش از ۲۲۰ پایگاه واکسیناسیون در سطح شهرستان طی امروز خبر داد و عنوان کرد: افراد برای اطلاع از نوع و دوز واکسن خود به پرتال «vac.gums.ac.ir» یا سامانه ۴۴۰۱ مراجعه کنند.

مهرابیان، با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال با واکسن پاستوکووک در شهرستان ها، متذکر شد: دانش آموزان شهرستان رشت از فردا، ۲۵ مهر این واکسن را دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه واکسن های پاستوکووک و پاستوکووک پلاس علاوه بر واکسن سینوفارم به گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال تزریق می شود، خاطرنشان کرد: این واکسن ها در دو نوبت با فاصله ۲۸ روز به گروه سنی مذکور ارائه می شود و لذا تمامی کودکان و نوجوانان در گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال می توانند با مراجعه به مراکز و پایگاه های واکسیناسیون سراسر استان نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

 

نوشته مشابه

انتصابات جدید شهرداری رشت | رئیس حراست و مدیر تشخیص و وصول درآمد منصوب شدند

انتصابات جدید شهرداری رشت | رئیس حراست و مدیر تشخیص و وصول درآمد منصوب شدند

مراسم معارفه تعدادی از مدیران مجموعه شهری به ریاست سید امیر حسین علوی شهردار رشت و با حضور مدیرکل حراست استانداری گیلان برگزار شد. گیلان صدر: سید امیر حسین علوی شهردار رشت عصر روز گذشته چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ در مراسم معارفه تعدادی از مدیران مجموعه شهری که با حضور...

رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد

رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد

گیلان صدر: طی ابلاغی از سوی دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حیدرعلی بالو، فوق تخصص گوارش و عضو هیات علمی دانشگاه، به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد. حیدرعلی بالو، ریاست بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل، ریاست بخش اورژانس مرکز آموزشی و درمانی...

بیست و یکمین اهدای عضو امسال در گیلان انجام شد

بیست و یکمین اهدای عضو امسال در گیلان انجام شد

مسئول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهدای عضوی بانوی ۲۵ ساله صومعه سرایی گفت: این بیست و یکمین اهدای عضو در استان گیلان است. گیلان صدر: سیامک ریماز اظهار کرد: اعضای بدن زهرا بخشی زاده نوکاشتی، بانوی ۲۵ساله اهل صومعه سرا که بر اثر خونریزی مغزی...

انتصاب جدید در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

انتصاب جدید در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

طی حکمی از سوی محمدتقی مهدیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، علیرضا تحویلداری بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی این شرکت منصوب و مشغول به کار شد. گیلان‌صدر: سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان منصوب شد. طی حکمی از سوی محمدتقی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.