توزیع ۴۶ پزشک متخصص در بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های گیلان

۴۶ تن از پزشکان متخصص رشته‌های مختلف علوم پزشکی جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم در بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های استان، توزیع شد.

گیلان صدر: صبح امروز؛ ۴۶ تن از پزشکان متخصص فارغ‌التحصیل در رشته‌های مختلف علوم پزشکی در بین بیمارستان‌های دولتی نیازمند در شهرستان‌های استان، توزیع شدند.

دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در نشست توزیع پزشکان طرحی، رشته و حرفه پزشکی را یکی از سخت‌ترین رشته‌ها و مشاغل برشمرد و اظهار کرد: رشته پزشکی پیش از قبول شدن در آن و گذراندن دوره‌های مختلف تخصصی و تقسیم و توزیع در مناطق مختلف، با سختی و فشار، همراه است.

وی با اشاره به‌عدم تناسب کار پزشک با تعرفه پزشکی، افزود: اکثر پزشکان این رشته را صرفاً برای رضایت خدا و خدمت به مردم انتخاب کرده‌اند، چرا که هزینه خدمات پزشکی و تجهیزات مرتبط با آن با نرخ تورم همخوانی ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در توصیه‌هایی به پزشکان متخصص طرحی، گفت: پزشکانی که قصد دریافت مجوز دایر کردن مطب و یا انتقال به شهر دیگری را دارند، بایستی از هم‌اکنون به فکر جایگزین نیروی متخصص به‌جای خود باشند.

دکتر سالاری با اشاره به دریافتی غیر همسان پزشکان طرحی با سایر پزشکان متخصص، افزود: تلاش می‌شود تا پرداختی پزشکان طرحی با دیگر پزشکان یکسان شود.

وی بر تعهد در کار پزشکی تأکید کرد و گفت: پزشکان طرحی باید در تعهد به کار تمام سعی و تلاششان جلب رضایت خدا و مردم باشد و از هیچ کوششی برای خدمت به مردم به‌ویژه در مناطق کم برخوردار، دریغ نکنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نزدیکی شهرستان‌های استان گیلان با یکدیگر، گفت: پزشکانی که در پوشش دادن دو بیمارستان هم‌جوار در دو شهرستان تلاش می‌کنند، عملکرد آن‌ها به‌صورت روزانه رصد می‌شود و به ازای خدماتی که ارائه می‌دهند، دریافتی آن‌ها افزایش می‌یابد.

نوشته مشابه

آغاز لایروبی دو رودخانه شهر

سرپرست شهرداری رشت از امضای احکام جدید کارگران قراردادی طبق قانون کار خبر داد

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت جهت تبریک، تعامل بیشتر و ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های پیش رو به همراه معاونین و مدیران شهرداری به دیدار اعضای جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رفت. گیلان صدر: سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت امروز سه‌شنبه ۱۸ مرداد...

مجلس از توسعه منطقه آزاد انزلی و تسریع در تکمیل راه آهن رشت- بندر‌ کاسپین حمایت می‌کند

مجلس از توسعه منطقه آزاد انزلی و تسریع در تکمیل راه آهن رشت- بندر‌ کاسپین حمایت می‌کند

سیدکاظم دلخوش اباتری، رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی، با عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفت و گو کرد. گیلان صدر: در این دیدار که با محوریت توسعه همکاری ها در مسیر تکمیل طرح ملی اتصال راه...

از بهداشت الکترونیکی تا فن آوری های نوین با استفاده از ساز وکار هوشمند سازی در زندان های گیلان

از بهداشت الکترونیکی تا فن آوری های نوین با استفاده از ساز وکار هوشمند سازی در زندان های گیلان

با استفاده از ظرفیت های بومی برای رسیدن به فن آوری و هوشمند سازی که یکی از موارد و نکات مثبت در دنیای امروزی است باید گام های مهمی برداشت. گیلان صدر: در راستای برنامه های زندان تحولی نشست هیئت علمی اعضای دانشگاه گیلان با مدیر کل زندان های گیلان...

آخرین آمار بیماران کرونا در بیمارستان‌های گیلان

آخرین آمار بستری‌های کرونایی در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۵۳ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته، تعداد بستری‌های کرونایی در مراکز درمانی گیلان به ۲۷۴ نفر رسید. گیلان صدر: فردین مهرابیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۵۳ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته، تعداد بستری های کرونایی در...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.