در حوزه گردشگری باید به خودباوری برسیم

معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در حوزه گردشگری باید به خودباوری برسیم.

به گزارش گیلان صدر، حمیدرضا آذرپور معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در همایش جامعه هتلداران گیلان اظهار داشت: گردشگری صنعت دوستی و محبت است و صنعتی است که می تواند فرهنگ، آوا و سنت کشور و استان را انتقال دهد.

وی افزود: انسجامی که به دنبال آن بودیم روز به روز در بین جامعه هتلداران پر رنگ تر می شود و نمود آن برگزاری نخستین همایش هتلداران استان گیلان است.

آذرپور ادامه داد: ظرفیت هایی که در کشور و استان گیلان با توجه به منابع انسانی و متخصصانی که در این عرصه هستند می تواند تجلی یابد.

وی با اشاره به دغدغه هایی هتلداران و فعالان گردشگری گفت: اگر هر کدام از فعالان گردشگری بدانند که چگونه می توانند از معضلات با استفاده از توانمندی ها و پتانسیل ها رهایی یابند مطمئنا موانع را پشت سر خواهند گذشت.

وی خاطر نشان کرد: ما باید پاسخگوی نسل آینده باشیم که چقدر از ظرفیت های کشور برای توسعه استفاده کرده ایم و تلاش در این راه نیازمند خودباوری است.

آذرپور عنوان کرد: جامعه هتلداران گیلان با سیاست گذاری های جدید توانسته در کشور حرف های خوبی برای گفتن داشته باشد و مایه مباهات این استان است.

وی اظهار داشت: روابط دو سویه با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می تواند راهگشای بسیاری از مسایل در حوزه ی گردشگری باشد.

در حوزه ی سرمایه گذاری همکاران این حوزه از هیچگونه تلاش و کمکی دریغ نخواهند کرد اما برخی از قوانین و مقررات به نوعی مانع است که می توان با مطالبه ی فعالان صنعت گردشگری این قوانین را در سطح ملی از طریق پیگیری مسوولین تسهیل کرد.

برنا

نوشته مشابه

رشد ۳۰۰درصدی درآمد شهرداری منطقه یک رشت

رشد ۳۰۰درصدی درآمد شهرداری منطقه یک رشت

یوسف یزدانی مدیر منطقه یک‌شهرداری رشت در جلسه درآمدی شهرداری منطقه یک اظهار کرد: تمرکز ما بر افزایش سهم درآمدهای پایدار از کل بودجه است. گیلان صدر؛ مدیرمنطقه یک شهرداری رشت در ادامه افزود: درآمدهای پایدار نظیر عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند که در ازای پرداخت تا پایان سال،...

انقعاد قرارداد همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با سومین مرکز جراحی و ناباروری

انقعاد قرارداد همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با سومین مرکز جراحی و ناباروری

دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان عنوان کرد، به منظور ارائه بیشتر و بهتر خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی و نیز حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با سومین مرکز جراحی و ناباروری در استان قرارداد همکاری انعقاد گردید. گیلان صدر؛ دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان...

اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه شاخص در هفته گردشگری در گیلان

اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه شاخص در هفته گردشگری در گیلان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر در بخش تأسیسات گردشگری گیلان مشغول به فعالیت هستند. به گزارش پایگاه خبری گیلان صدر و به نقل از خبرنگار مهر، ولی جهانی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت...

روزانه ۵۰۰ تن آسفالت برای استفاده در معابر شهر رشت تولید می شود

روزانه ۵۰۰ تن آسفالت برای استفاده در معابر شهر رشت تولید می شود

رحیم شوقی امروز در جلسه شورای اداری سازمان‌های تابعه شهرداری رشت اظهار کرد: با توجه به درخواست مناطق، به طور میانگین روزانه ۵۰۰ تن آسفالت برای استفاده در معابر شهر رشت تولید می‌شود. گیلان صدر؛ رحیم شوقی امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ در جلسه شورای اداری سازمان‌های تابعه شهرداری رشت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.