ضرورت مدیریت هوشمند مصرف برق

گیلان‌صدر: این جلسات به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه بصورت ویدئوکنفراس با حضور تمامی امورهای تابعه برگزار می‌شود و در این نشست، امورهای توزیع برق چهار رشت، ماسال و املش به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در این جلسه اظهار داشت: افزایش همگرایی و همفکری، استفاده از تجربیات موفق امورهای توزیع برق از مهمترین اهداف این جلسات است و مصوبات آن باید بصورت جدی پیگیری و بصورت دوره‌ای گزارش شود.

وی اذعان داشت: به طبع هر دستگاه خدمت رسان با چالش‌هایی مواجه است و ضروری است امورهای اجرایی چالش‌های اصلی و اساسی خود که نقش مهمی در تامین رضایت مردم دارد را در اولویت اجرا قرار دهند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق گیلان افزود: تبیین سیاست‌های ستادی و پیگیری اجرای آن‌ها، جلوگیری از انحراف معیار و رصد و پایش عملکرد امورها جز اهداف اصلی این شرکت در خلال برگزاری این جلسات است.

مهدیزاده گفت: برخورد مناسب با مشترکین و پاسخگویی صحیح به آن‌ها درخواست اصلی ما از امورهای اجرایی می‌باشد زیرا با توجه به برخی نقصان‌های موجود، تکریم ارباب رجوع در جلب رضایت مشترکین ضروری و حیاتی است.

وی بر هوشمندسازی و کنترل‌پذیری مشترکین تاکید کرد و افزود: با توجه به شرایط صنعت برق، اعمال مدیریت مصرف برق هوشمند کاملا مورد نیاز است و تمامی امورهای تابعه شرکت باید تلاش وافری را در این خصوص اعمال کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان در ادامه به سامانه برق من اشاره و تاکید کرد: مشترکان برق با نصب اپلیکیشن برق من و ورود به این سامانه می‌توانند گزینه «انتخاب پله مصرف» را برگزیده و پله مصرفشان را تعیین کنند و با مراجعه به گزینه قبض، جزئیات قبض الکترونیک دوره قبل خود را مطالعه کرده و بر مبنای آن نسبت به انتخاب پله دوره آتی خود تصمیم‌گیری کرده و علاوه بر امکان پرداخت آنلاین صورتحساب از تمامی خدمات شرکت توزیع نیروی برق گیلان بصورت غیرحضوری بهره‌مند شوند.

گفتنی است در این نشست معاونین، سرپرست توزیع برق شهرستان رشت و جمعی از مدیران ستادی شرکت نقطه نظرات حوزه کاری خود در باب موضوعاتی همچون گذر از پیک تابستان، جلوگیری از سرقت سیم، تکریم ارباب رجوع، وصول مطالبات، احداث شبکه باکابل خودنگهدار و برکناری شبکه فرسوده و مدیریت هزینه‌ها باتوجه به بودجه انقباضی از سوی وزارت نیرو بیان کردند و مدیران و کارکنان امورهای توزیع برق چهار رشت، ماسال و املش نیز به ارائه عملکرد، برنامه‌های آتی و تشریح چالش‌های خدمت‌رسانی پرداختند.

نوشته مشابه

آغاز لایروبی دو رودخانه شهر

سرپرست شهرداری رشت از امضای احکام جدید کارگران قراردادی طبق قانون کار خبر داد

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت جهت تبریک، تعامل بیشتر و ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های پیش رو به همراه معاونین و مدیران شهرداری به دیدار اعضای جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رفت. گیلان صدر: سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت امروز سه‌شنبه ۱۸ مرداد...

مجلس از توسعه منطقه آزاد انزلی و تسریع در تکمیل راه آهن رشت- بندر‌ کاسپین حمایت می‌کند

مجلس از توسعه منطقه آزاد انزلی و تسریع در تکمیل راه آهن رشت- بندر‌ کاسپین حمایت می‌کند

سیدکاظم دلخوش اباتری، رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی، با عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفت و گو کرد. گیلان صدر: در این دیدار که با محوریت توسعه همکاری ها در مسیر تکمیل طرح ملی اتصال راه...

کارگران سالی۳ کیلو گوشت قرمز مصرف نمی‌کنند

کارگران سالی۳ کیلو گوشت قرمز مصرف نمی‌کنند

یک خانواده‌ی سه نفره‌ی کارگری اگر یک روز بخواهند غذای گوشتی بخورند، باید کل دستمزد آن روزِ نان‌آور خانواده را برای خرید فقط یک کیلوگرم گوشت قرمز هزینه کنند!  گیلان صدر: سرانه مصرف گوشت سالانه به ۳ کیلوگرم و کمتر رسیده است. در میانه‌ی اردیبهشت سال جاری، مسعود رسولی، دبیر...

از بهداشت الکترونیکی تا فن آوری های نوین با استفاده از ساز وکار هوشمند سازی در زندان های گیلان

از بهداشت الکترونیکی تا فن آوری های نوین با استفاده از ساز وکار هوشمند سازی در زندان های گیلان

با استفاده از ظرفیت های بومی برای رسیدن به فن آوری و هوشمند سازی که یکی از موارد و نکات مثبت در دنیای امروزی است باید گام های مهمی برداشت. گیلان صدر: در راستای برنامه های زندان تحولی نشست هیئت علمی اعضای دانشگاه گیلان با مدیر کل زندان های گیلان...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.