شهرک صنعتی سفیدرود رشت ظرفیت فراوانی برای راه اندازی صنایع مادر و کوچک دارد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: شهرک صنعتی سفیدرود رشت ظرفیت های فراوانی برای راه اندازی صنایع مادر و صنایع کوچک دارد.

گیلان صدر: فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان طی بازدیدی از شهرک صنعتی سفیدرود رشت با اشاره به مزایای این شهرک‌صنعتی خاطرنشان کرد: قرار داشتن در مرکز استان به عنوان بزرگ‌ترین شهرک صنعتی و نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل مزایای این شهرک است.

سعیدی کیا در ادامه تصریح کرد: در استان هزاران هکتار عرصه شالیزاری و زراعی وجود دارد این در حالی است که عرصه‌های صنعتی موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گیلان ۱۸۵۸ هکتار است که از این میزان ۳۰ درصد از آن نیز به تأسیسات و فضای عمومی داخل شهرک‌ها اختصاص یافته است.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان لزوم حفظ محیط زیست در استان را لازمه‌ توسعه دانست و تصریح کرد: با توجه به این امر مهم، از سوی دیگر گیلان باید واجد حداقل‌های لازم برای استقرار صنایع باشد تا علاوه بر تضمین تولید و اشتغال برای استان و نیل به موفقیت‌های صنعتی مباحث زیست محیطی و حفظ منابع طبیعی استان را نیز مدیریت کند.

سعیدی کیا تجمیع صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی را تنها راه علمی و عملی در حفظ محیط زیست استان عنوان کرد و افزود: در غیراینصورت پراکندگی صنایع می‌تواند مشکلات بسیاری را برای استان ایجاد کند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان با اشاره به پتانسیل‌های موجود درگیلان اظهار داشت: اجرای زیر ساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، موجب پویایی وفعال شدن شهرک‌ها و نواحی صنعتی شده و رغبت سرمایه گزاران جهت سرمایه گذاری، تولید و اشتغال را بدنبال خواهد داشت.

وی در ادامه بیان داشت: تکمیل وتوسعه زیر ساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و رفع نیاز صنعتگران ازجمله مهم‌ترین اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوده که امید است با افتتاح و بهره برداری از این پروژه‌ها گامی مناسب در جهت رشد و تعالی صنعت استان برداریم.

نوشته مشابه

بازدید مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد انزلی

بازدید مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد انزلی

پیرو بازدید و جلسات مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، و معاون و مدیران اقتصادی سازمان از شرکت های خودروساز کشور و نشست با مدیران ارشد آن؛ مدیران شرکت ایران خودرو دیزل از این منطقه بازدید به عمل آوردند. گیلان صدر: این برنامه کاری در...

ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است

ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است

اکبری مقدم گفت: نیروی انسانی به اشکال مختلف و به ویژه در بخش کارگری، از نقش محوری در پیشرفت آن کشور برخوردار می‌باشند. گیلان صدر: با حضور علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حضور معاونین و مدیران سازمان، از ۳۰ کارگر نمونه...

مناطق آزاد، مناطق قاچاق کالا نیست/ منطقه آزاد انزلی می تواند به هاب لجستیک منطقه تبدیل شود

مناطق آزاد، مناطق قاچاق کالا نیست/ منطقه آزاد انزلی می تواند به هاب لجستیک منطقه تبدیل شود

سردار محمد حسین سپهر فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونای کشور به همراه مهندس حسین مصطفی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان و هیات همراه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و از ظرفیت های این منطقه در حوزه بندری و گردشگری...

مبلغ یارانه جدید چقدر است؟

مبلغ یارانه جدید چقدر است؟

یارانه معیشتی اردیبهشت ماه فردا باید به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. اما اخبار رسیده به حاکی است که احتمالا تغییرات زیادی در یارانه اردیبهشت ماه اعمال می‌شود. گیلان صدر: گویا قرار است مبلغ کلیه یارانه‌ها اعم از یارانه نقدی و معیشتی یکی شود و همه در قالب یک یارانه...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.