پایداری شبکه های توزیع برق با تعدیل و بهینه سازی روشنایی معابر

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق گیلان گفت: جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی، روشنایی معابر اصلی، پارک‌ها و فضاهای سبز شهری و بین شهری به جزراه‌های پر خطر و مه گیر تعدیل می‌شود.

گیلان صدر: معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق گیلان گفت: جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی، روشنایی معابر اصلی، پارک‌ها و فضاهای سبز شهری و بین شهری به جزراه‌های پر خطر و مه گیر تعدیل می‌شود.

وی گفت به دنبال کاهش دمای هوا و افزایش مصرف حامل‌های انرژی به عنوان منابع حرارتی و در راستای پشتیبانی از زیرساخت‌های انرژی و جلوگیری از کمبود سوخت در نیروگاه‌های برق سراسر کشور، وزارت نیرو طرح‌های متعددی را در دستور کار خود قرار داده است که کاهش و تعدیل روشنایی معابر درون و برون شهری از جمله مهم‌ترین این طرح‌ها است.

جوهری اظهار داشت: اجرای این طرح از سوی شرکت‌های توزیع برق سراسر کشور، به منظور جلوگیری از بروز وقفه در ارائه خدمات به شهروندان در حوزه انرژی بالاخص برق دنبال میشود.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق گیلان اذعان داشت: طرح تعدیل به معنای خاموش کردن معابر نیست، بلکه تنها اصلاح آن است و در این روش هیچ معبری خاموش نخواهد شد بلکه در نقاط کم خطر و نیز پارک‌ها و فضاهای سبز که روشنائی‌های بیش از حد استاندارد و معمول دارند اجرا و پیاده‌سازی می‌شود.

وی بیان داشت: هم استانی‌های محترم می‌توانند با صرفه جوئی در مصرف گاز و برق و اقداماتی ساده چون پوشیدن لباس گرم در منزل، خاموش کردن لامپهای اضافه، پوشاندن دریچه کولر، کاهش دمای پکیج یا بخاری، درزگیری پنجره‌های ساختمان و. . ما را در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشترکین ارجمند یاری رسانده و موجب کاهش ۱۰ درصدی مصرف گاز در کشور شوند.

جوهری تاکید کرد: راحت‌ترین راه جهت اطلاع از خاموشی‌های با برنامه شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان استفاده از اپلیکیشن برق من می‌باشد و مشترکین محترم می‌توانند جهت نصب این اپلیکیشن کاربردی به تارنمای اینترنتی این شرکت به نشانی www.gilanpdc.ir یا کافه بازار مراجعه نمایند.

نوشته مشابه

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

شهردار بندر کیاشهر در مراسم افتتاح فاز اول مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی شهرداری بندر کیاشهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی ورزش‌های ساحلی در راستای برندسازی شهری و برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی اهدافی است که شهرداری بندرکیاشهر دنبال می‌کند. ‎گیلان‌صدر: همزمان با برگزاری مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۳...

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. گیلان صدر: امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. امیر علی بهدادی دادستان...

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

جلسه بررسی روند اجرای مهمترین پروژه‌های در دست اقدام شهرداری رشت در حوزه‌های بازآفرینی، تالاب عینک، پسماند، رینگ ۹۰ متری، پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان و پروژه‌های معاونت عمرانی با حضور دو تن از اعضای شورا و شهردار رشت در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی برگزار شد. گیلان صدر:...

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

گیلان صدر: مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جریان رویداد افتتاح های طرح های زیرساختی،عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که همزمان و به صورت ویدئوکنفرانس با دستور دکتر ابراهیم رییسی انجام شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یکی از...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.