یکی از وظایف مسئولان این است گوش شنوای خوبی برای شنیدن دغدغه‌ها باشند

پوریوسفی گفت: یکی از وظایف مسئولان در انقلاب اسلامی این است گوش شنوای خوبی برای شنیدن دغدغه‌های جوانان انقلابی و جهادی باشند و اگر انتقادی از سوی آن‌ها شنیده می‌شود از روی دغدغه‌مندی و دلسوزی آن‌ها و بخاطر فشارهای روحی دیدن درد‌های مردم و آسیب‌های فروان دینی و اجتماعی آن‌هاست.

گیلان صدر: دبیر و جمعی از معاونین و اعضای ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان در محله آسایش ۲۱ حضور پیدا کرده و با اعضای گروه جهادی حضرت قاسم‌بن‌الحسن (ع) دیدار و تلاش‌های ایشان تقدیر کردند.

دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان در این دیدار ضمن تقدیر اقدامات این مجموعه جهادی اظهار داشت: امروز جوانان جهادی در محلات مختلف و مستضعف شهر مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند گامی در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم بردارند.

حجت‌الاسلام پوریوسفی با بیان اینکه جریان‌های جوان حلقه‌های میانی امروز در حال پر کردن خلاءهای موجود در کشور هستند و برخی وظایف روی زمین مانده مسئولان را بردوش گرفته‌اند، گفت: حمایت از جوانان مومن، توانمند و جهادی که از تمام زندگی خود را وقف خدمت به مردم کردند وظیفه تمامی مسئولان است.

وی تصریح کرد: یکی از وظایف مسئولان در انقلاب اسلامی این است گوش شنوای خوبی برای شنیدن دغدغه‌های جوانان انقلابی و جهادی باشند و اگر انتقادی از سوی آن‌ها شنیده می‌شود از روی دغدغه‌مندی و دلسوزی آن‌ها و بخاطر فشارهای روحی دیدن درد‌های مردم و آسیب‌های فروان دینی و اجتماعی آن‌هاست.

دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه باید از حضور مسئولین در این مناطق تقدیر کرد و برکات مسئولین انقلابی در راس ادارات و نهادهای جامعه نزدیکی آن‌ها با مردم و دردهای آن‌هاست و طبق سیره مقام معظم رهبری باید نشستن و مراوده دائم با مردم و جامعه را در راس فعالیت‌های خود قرار دهیم و بگذاریم مردم راحت و بدون تکلف صحبت کنند.

پوریوسفی حمایت از جریانات مردمی فعال را راهکار کلیدی رفع مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف دانست و خاطرنشان کرد: خدمت به مردم و جریانات مردمی فعال در مسیر دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی عنایتی است که خداوند به مسئولان عنایت کرده و باید قدردان این نعمت الهی باشند.

وی اظهار داشت: نقش مردم و جوانان مومن و متعهد در گام دوم انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای است و مقام معظم رهبری نیز در راستای بهره‌مندی از این ظرفیت و تقویت جریان‌های حلقه‌های میانی تاکید فراوانی دارند.

نوشته مشابه

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد‌ زیر ۲۳ سال کشور «جام بندرکیاشهر»

گیلان صدر: «مرتضی عاطفی» شهردار بندر کیاشهر از برگزاری رقابت‌های والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر۲۳سال کشور، در این شهر بندری خبر داد. عاطفی با اشاره به میزبانی بندرکیاشهر از مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد اظهارکرد: این رقابت‌ها با عنوان «جام بندرکیاشهر» از چهارشنبه(۲۸ اردیبهشت) آغاز می‌شود. شهردار بندرکیاشهر با بیان...

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

انتصابات جدید در شرکت توزیع برق گیلان

طی احکام جداگانه ای از سوی محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مدیران جدید دفتر روابط عمومی و دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات این شرکت منصوب و مشغول به کار شدند. گیلان‌صدر:  طی این احکام؛ جواد لطفی بعنوان مدیر جدید دفتر...

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

تحقق جوانی جمعیت با جدیت در استان پیگیری شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد. گیلان صدر: دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه در جلسه ی قرارگاه جوانی جمعیت، ضمن تشریح وضعیت جمعیتی کشور و...

فساد در روابط عمومی

فساد در روابط عمومی

گیلان‌صدر، ایمان رنجکش: مهم‌ترین شاخصه عصر ارتباطات با دوره‌های گذشته در این است که پیشتر «افکارعمومی» به واسطه روسای قبایل، پادشاهان و رهبران مذهبی هدایت و تغییر می‌کرد اما اکنون امتیاز ویژه‌ی تلاش برای تغییر افکارعمومی به همگان داده شده است؛ عصری که «روابط عمومی» در راس هرم تاثیرگذاری بر...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.