۳۵ درصد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های گیلان واکسن نزده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ۳۵ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌های گیلان هیچ یک از دز‌های واکسن کرونا را دریافت نکردند.
گیلان صدر: رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ۳۵ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌های گیلان هیچ یک از دز‌های واکسن کرونا را دریافت نکردند.

دکتر ارسلان سالاری افزود: امروز در بیمارستان‌های گیلان ۱۹۷بیمار کرونایی بستری هستند که ۶۶بیمار واکسن نزده اند.

وی افزود: از هفته گذشته تاکنون ۱۴هزار دز واکسن در گیلان تزریق شده است.

کاهش آمار کودکان کرونایی گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:۴۱بیمار کرونایی بستری در بیمارستان‌های گیلان زیر ۶سال سن دارند.

ارسلان سالاری افزود: هفته گذشته آمار کودکان زیر ۶سال بستری در بیمارستان ها‌ی گیلان ۵۱ کودک بود که به تدریج روند کاهشی داشته است.

آمار‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پایین بودن تزریق دزسوم واکسن در کودکان گیلانی خبرداده است.

ممنوعیت استفاده از بیمه برای پی سی آر کارمندانی که واکسن نزده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : کارمندانی که واکسن نزدند باید هر ۱۵روز یک بار تست پی سی آر را به اداره مربوطه ارائه دهند و این تست باید به صورت آزاد انجام شود و حق استفاده از هزینه دولتی و بیمه را ندارند .

پاداش برای بهیاران فعال در بخش  کرونا

دکتر ارسلان سالاری  گفت: در مناطق روستایی و بخش های کوچک ، بهیارانی که در تزریق واکسن فعال هستند به ازای تزریق هر صد واکسن، یک میلیون تومان پاداش نقدی می گیرند.

وی افزود: با توجه به اینکه واکسن مصونیت بالایی در شخص ایجاد می کند سبب کاهش ابتلا به کرونا و مرگ میر دارد و اقدامات تشویقی می تواند میزان مرگ و میر و بستری های کرونا را کاهش دهد .

 

نوشته مشابه

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

دستگیری یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی

امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. گیلان صدر: امیر علی بهدادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد. امیر علی بهدادی دادستان...

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت

جلسه بررسی روند اجرای مهمترین پروژه‌های در دست اقدام شهرداری رشت در حوزه‌های بازآفرینی، تالاب عینک، پسماند، رینگ ۹۰ متری، پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان و پروژه‌های معاونت عمرانی با حضور دو تن از اعضای شورا و شهردار رشت در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی برگزار شد. گیلان صدر:...

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های مهم اقتصادی در ارتباط با کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر است

گیلان صدر: مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جریان رویداد افتتاح های طرح های زیرساختی،عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که همزمان و به صورت ویدئوکنفرانس با دستور دکتر ابراهیم رییسی انجام شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یکی از...

نگاهی اجمالی به عملکرد سال ۱۴۰۰ سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

نگاهی اجمالی به عملکرد سال ۱۴۰۰ سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

شهرداری رشت یک‌نهاد خدماتی است که سازمان های تابعه ای را در زیر مجموعه خود دارد و هر یک از آن‌ها به فراخور شرح وظایف خود به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند. گیلان صدر: یکی از مهم‌ترین سازمان‌های تابعه شهرداری رشت را می‌بایست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر دانست، مجموعه‌ای که...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.