۳۵ درصد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های گیلان واکسن نزده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ۳۵ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌های گیلان هیچ یک از دز‌های واکسن کرونا را دریافت نکردند.
گیلان صدر: رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ۳۵ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌های گیلان هیچ یک از دز‌های واکسن کرونا را دریافت نکردند.

دکتر ارسلان سالاری افزود: امروز در بیمارستان‌های گیلان ۱۹۷بیمار کرونایی بستری هستند که ۶۶بیمار واکسن نزده اند.

وی افزود: از هفته گذشته تاکنون ۱۴هزار دز واکسن در گیلان تزریق شده است.

کاهش آمار کودکان کرونایی گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:۴۱بیمار کرونایی بستری در بیمارستان‌های گیلان زیر ۶سال سن دارند.

ارسلان سالاری افزود: هفته گذشته آمار کودکان زیر ۶سال بستری در بیمارستان ها‌ی گیلان ۵۱ کودک بود که به تدریج روند کاهشی داشته است.

آمار‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پایین بودن تزریق دزسوم واکسن در کودکان گیلانی خبرداده است.

ممنوعیت استفاده از بیمه برای پی سی آر کارمندانی که واکسن نزده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : کارمندانی که واکسن نزدند باید هر ۱۵روز یک بار تست پی سی آر را به اداره مربوطه ارائه دهند و این تست باید به صورت آزاد انجام شود و حق استفاده از هزینه دولتی و بیمه را ندارند .

پاداش برای بهیاران فعال در بخش  کرونا

دکتر ارسلان سالاری  گفت: در مناطق روستایی و بخش های کوچک ، بهیارانی که در تزریق واکسن فعال هستند به ازای تزریق هر صد واکسن، یک میلیون تومان پاداش نقدی می گیرند.

وی افزود: با توجه به اینکه واکسن مصونیت بالایی در شخص ایجاد می کند سبب کاهش ابتلا به کرونا و مرگ میر دارد و اقدامات تشویقی می تواند میزان مرگ و میر و بستری های کرونا را کاهش دهد .

 

نوشته مشابه

پرداخت حق پرستاری در گیلان پس از ۱۴سال

پرداخت حق پرستاری در گیلان پس از ۱۴سال

دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد. گیلان صدر: همایش تجلیل...

سفر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر به گیلان

سفر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر به گیلان

 آرش کردی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر طی سفری دو روزه به گیلان ضمن حضور در شرکت توزیع برق استان، به بازدید از پروژه های درحال اجرا در شهرستان لنگرود پرداخت. گیلان صدر: وی ابتدا در جلسه ای در توزیع برق گیلان اظهار داشت: تابستان امسال را به‌گونه‌ای...

مراسم گرامیداشت روز دانشجو باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

مراسم گرامیداشت روز دانشجو باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سطح دانشگاه تأکید کرد و گفت: مراسم روز دانشجو فضایی برای گفتگو، پرسش و پاسخ است و باید تلاش شود تا فاصله بین دانشجویان و مسئولان در این روز، کوتاه‌تر شود. گیلان صدر: صبح امروز شورای...

تاکید دکتر بالو بر اجرای صریح و قانونی فرایند طرح‌های عمرانی و فنی دانشگاه

تاکید دکتر بالو بر اجرای صریح و قانونی فرایند طرح‌های عمرانی و فنی دانشگاه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شورای فنی دانشگاه بر ضرورت رعایت مفاد دقیق آیین‌نامه‌های قانونی در اجرای طرح‌های عمرانی و فنی و تصمیم‌گیری قانونی و صریح در مواجه با فرایند اجرای پروژه‌ها تأکید کرد و گفت: باید فرایند اجرای طرح‌های عمرانی و فنی فرایندی شفاف و مشخص باشد و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.