اجرای طرح تاب آوری شبکه های فشار متوسط در گیلان ادامه دارد

  1.  بمنظور افزایش ضریب اطمینان شبکه و رفاه حال مردم طی اجرای طرح تاب آوری جهادی خطوط فشار متوسط در شهرستان خمام 4200 متر شبکه 20 کیلوولت فرسوده با سیم های جدید جایگزین شد.

گیلان صدر: محمداسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفتاز ابتدای سال ۹۹ و با پیاده سازی طرح تاب آوری شبکه های فشار متوسط ، ضریب اطمینان و پایداری شبکه های توزیع برق استان پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی افزودنهم اسفند سالجاری نیز ۴۲۰۰ متر شبکه فرسوده فشار متوسط در دو فیدر چینی سازی و چوکام شهرستان خمام با اعتباری معادل ۴۸۷۰ میلیون ریال با سیم های جدید جایگزین شد تا موجبات رفع آسیب پذیری شبکه فراهم شود.

هنرمند اضافه کرداین طرح مهم با فعالیت ۵ اکیپ عملیاتی و طی ۳۰ نفرساعت به اجراء در آمد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان خاطرنشان کرداز ابتدای سال ۹۹ تا کنون ۱۰۳۶ مرحله طرح تاب آوری با فعالیت ۳۹۵۹ اکیپ به اجرا درآمده است و طی این مراحل با صرف هزینه ۳۰۴۳۵۶ میلیون ریال، قریب به ۲۱۰۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۱۸۷ فیدر مورد اصلاح و بهسازی قرار گرفته است.

وی تاکید کردمجموعه این طرح ها و اقدامات در راستای رفاه مشترکین و تامین برق پایدار برای مردم شریف استان به ویژه در زمان وقوع بحران های طبیعی به بهره برداری می رسد.

هنرمند به اجرای طرح های تاب آوری در شهرستان خمام اشاره کرد و افزوددر شهرستان خمام تاکنون ۱۷ مرحله طرح تاب آوری با اعتباری معادل ۱۰۱۵۰ میلیون ریال به اجرا درآمده و طی آن ۵۴ اکیپ برای اصلاح قریب به ۱۵ کیلومتر  و ۶ فیدر به فعالیت پرداخته اند.

شایان ذکر است این طرح با حضور علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و آرش واقف مدیر امور توزیع برق خمام و با تلاش ۵ اکیپ عملیاتی به اجرا درآمد.

نوشته مشابه

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

جزییات ثبت نام وام ناباروری اعلام شد

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد. گیلان صدر: حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در گفتگو با خبرنگار رفاه و...

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

افزایش همکاری دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی

 دکتر فرید نجفی رییس دانشگاه گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران آن مجموعه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو جانبه تبادل نظر کردند. گیلان صدر: مهندس اکبری مقدم در این نشست با...

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

مدارک و شرایط مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

متناسب با تحولات ثبتی در زندگی شهروندان و تغییراتی در خانواده ها رخ می دهد، افراد این نیاز را پیدا می کنند که یارانه خود را از یک سرپرست به سرپرست دیگری منتقل کنند؛ اقدامی که برای تحقق نیازمند شرایط و مدارک مورد نیاز است. گیلان صدر جدا از تغییرات...

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

رایزنی برای تخصیص سهمیه سوخت

نشست هم اندیشی محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن به همراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد. گیلان صدر: محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، ضمن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.