آمادگی ۲۴ ساعته نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق جهت گذر موفق از تابستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن عذرخواهی از مردم شریف استان بجهت کمبود و نارسایی های پیش آمده به تشریح برخی اقدامات برای پایداری شبکه توزیع برق پرداخت.

گیلان صدر: مدیرعامل شرکت نیروهای عملیاتی توزیع برق استان گیلان ضمن عذرخواهی از مردم شریف استان بجهت کمبود و نارسایی های پیش آمده به تشریح برخی اقدامات برای پایداری شبکه توزیع برق پرداخت.

محمد اسماعیل هنرمند طی مصاحبه ای با بر شمردن نیروهای عملیاتی توزیع برق استان برای جلوگیری از خاموشی ها گفت: پایداری برق و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته با اجرای طرح های جهادی از سال گذشته همزمان با کشور در گیلان آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ،خشکسالی ،کاهش نزولات آسمانی، استخراج رمز ارزهای غیر مجاز ،افزایش ۲۰٪ مصرف برق در کشور در مقایسه با سال گذشته (که درگیلان نیز این افزایش ۱۹٫۵ در صد است) را از دلایل خاموشی های احتمالی و نا خواسته در سراسر کشور و درگیلان خواند .

محمد اسماعیل هنرمند در چنین شرایطی از همکاری و همراهی های خوب مردم و مسئولان در اعمال مدیریت مصرف قدردانی و خاطرنشان کرد: باید از همه این عزیزان تشکر و قدردانی کنم چون همکاری های آنان باعث شد تاکنون با ناپایداری های کمتری روبه رو شویم.

 وی با تاکید بر تداوم اعمال راهکارهای مدیریت مصرف در کاهش خاموشی ها اظهار داشت: مردم همیشه همراه گیلان می‌توانند با نصب اپلیکیشن برق من از طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق به آدرس www.gilanpdc.ir از اطلاعات و آخرین وضعیت پایداری و ناپایداری های احتمالی برق حوزه محل سکونت در شهرستان خود با خبر شوند .

وی افزود: به منظور پاسخگویی و رسیدگی بموقع به خاموشی های نا خواسته حدود ۱۳۵ نفر در اکیپ های عملیاتی امورهای ۲۲ گانه  توزیع برق استان به صورت شبانه روز آماده باش بوده و این را از مهمترین وظایف شرکت می شمریم.

وی در پایان تصریح کرد: رعایت راهکارهای مدیریت مصرف از سوی مشترکین  از جمله تنظیم ترموستات کولر بر روی دمای آسایش (۲۵ درجه به بالا) و عدم استفاده از وسایل پرمصرف در ساعت اوج مصرف (۱۲الی ۱۸) نقش عمده ای در جلوگیری از بروز خاموشی های ناخواسته دارد.

نوشته مشابه

تعریف پروژه‌های سرمایه‌ گذاری مشترک در حوزه گردشگری و اقتصاد شهری

تعریف پروژه‌های سرمایه‌ گذاری مشترک در حوزه گردشگری و اقتصاد شهری

امیرحسین علوی شهردار رشت در نشست با سفیر کشور آفریقای جنوبی ضمن اعلام پیشنهاد خواهر خواندگی شهر رشت با یکی از شهرهای کشور آفریقای جنوبی گفت: با اعلام این خواهر خواندگی می‌توانیم در راستای تعریف پروژه‌های سرمایه‌گذاری مشترک در حوزه گردشگری و اقتصاد شهری اقدام کنیم. گیلان صدر: نشست شهردار...

گاز تحویلی به نیروگاه های استان 26 درصد افزایش یافت

گاز تحویلی به نیروگاه های استان 26 درصد افزایش یافت

در آبان امسال با کاهش مصرف در سایر حوزه ها، گاز تحویلی به نیروگاه های گیلان 26 درصد افزایش یافته است. گیلان صدر: عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر افزایش مصرف گاز در استان، اظهار داشت: مصرف گاز در آبان امسال با 5 درصد افزایش به 656 میلیون...

آغاز تهیه و تدوین بودجه سال ۱۴۰۲

آغاز تهیه و تدوین بودجه سال ۱۴۰۲

مدیر برنامه و بودجه‌ شهرداری رشت در راستای فرآیند تهیه و تدوین بودجه سال ۱۴۰۲گفت: با نظر به رویکردهای کلان برنامه ای و اسناد بالادستی و با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرآیند تهیه و تدوین بودجه شهرداری رشت آغاز شد. گیلان صدر: معصومه خانزاده مدیر برنامه...

برگزاری همایش انگیزشی در بیمه سلامت گیلان

برگزاری همایش انگیزشی در بیمه سلامت گیلان

همایش سفری ازحال بد به حال خوب با حضور مدیران وکارکنان با سخنرانی استاد پردیس پل کوئی درمجتمع فرهنگی اداره کل بیمه سلامت برگزار شد. گیلان صدر: سخنران در این همایش در تشریح حال خوب داشتن گفت:داشتن حال خوب در زندگی روزمره بسیار مهم وحیاتی است یعنی فرد از زندگی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.