افزایش سرعت تکمیل راه آهن رشت به بندرکاسپین | موافقت با درخواستهای خانه مطبوعات گیلان

گیلان‌صدر: به مناسبت روز خبرنگار، اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان و جمعی از مدیران مسئول پیشکسوت نشریات مکتوب با مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کرند.

در این نشست مهندس علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری ایرنا بیان کرد: استان گیلان خوشبختانه از ظرفیت رسانه های توانمند و همدل برخوردار بوده که همواره در مسیر توسعه آبادانی و امید آفرینی تلاش کرده اند.

وی در ادامه با استقبال از نقد سازنده از سوی اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: ماهیت رسانه اطلاع رسانی دقیق و جلوگیری از انحرافات بوده که اصحاب رسانه با بررسی همه ابعاد و ارائه نقد صحیح از هدر رفت منابع و زمان جلوگیری کرده و همگام با مسئولین در راستای خدمت به مردم تلاش می کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به نقش رسانه در توسعه همه جانبه منطقه آزاد انزلی اشاره و تاکید کرد: منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور نقش مهمی در اقتصاد ملی داشته که اصحاب رسانه در این امر با آگاهی بخشی نقش موئثری در تحقق این امر دارند و با توجه به برنامه های تدوین شده قطعآ سهم منطقه آزاد انزلی در تجارت بین الملل بیشتر خواهد شد و مردم کشورمان به خصوص استان گیلان بیش از پیش از مزایای منطقه آزاد انزلی بهره مند خواهند شد.

مهندس اکبری مقدم در ادامه به افزایش سرعت تکمیل راه آهن رشت به بندر کاسپین اشاره و بیان کرد: قسمتی از این پروژه در اختیار سازمان منطقه آزاد انزلی بوده که زیر سازی و اقدامات فنی آن به پایان رسیده و به منظور ریل گذاری به شرکت پیمانکار تحویل داده شده و در خارج از محدوده منطقه آزاد انزلی نیز در حوزه زیر ساخت ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی محقق شده است.

گفتنی است اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان و پیشکسوتان رسانه در این دیدار از تعامل و همراهی همه جانبه سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه های روابط عمومی و اطلاع رسانی از طریق انعکاس دقیق اخبار و آگاهی بخشی تقدیر بعمل آورده و در پایان این مراسم از اصحاب رسانه حاضر در این نشست تجلیل شد.

لازم به ذکر است مهندس اکبری مقدم با درخواست اعضای هیات مدیره مبنی بر همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در اجرای برنامه های آموزش خبرنگاران و در اختیار قرار دادن فضای آموزشی، برگزاری دوره های تخصصی ویژه خبرنگاران و معافیت اعضای خانه مطبوعات و رسانه های گیلان از پرداخت ورودی به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی موافقت بعمل آمد.

نوشته مشابه

صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده

صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده

 سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت در جلسه بررسی روند اجرایی پروژه پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان بر صدور فراخوان اسناد سیستم روشنایی پارک تا ده روز آینده تاکید کرد. گیلان صدر: سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت، صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در جلسه بررسی...

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شورا و شهرداری رشت/ قدردانی کانون بازنشستگان شهرداری رشت از شورا و شهردار

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شورا و شهرداری رشت/ قدردانی کانون بازنشستگان شهرداری رشت از شورا و شهردار

رئیس شورای اسلامي شهر رشت از برگزاری مراسم تجلیل مشترک به مناسبت روز خبرنگار توسط شورای اسلامی و شهرداری رشت خبر داد. گیلان صدر: محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورا در ساختمان شورای رشت با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: مردم...

شعر ابتهاج به مثابه ی جامعه شناسی پیوند

شعر ابتهاج به مثابه ی جامعه شناسی پیوند

گیلان صدر، دکتر عباس نعیمی جورشری، جامعه شناس: سخن گفتن درباره هوشنگ ابتهاج مستلزم سخن گفتن در باب تحولات اجتماعی معاصر است. آنچنان که سه نظام سیاسی و چندین جنبش اجتماعی و کودتا و انقلاب را به خویش دیده است. در عصر رضا شاهی متولد شد، در عهد پهلوی دوم...

ضرب الاجل یک ماهه استاندار گیلان برای جمع آوری معتادان متجاهر

ضرب الاجل یک ماهه استاندار گیلان برای جمع آوری معتادان متجاهر

 استاندار گیلان گفت: دستگاه های متولی مکلف هستند تا ۱۵ شهریور ماه همه معتادان متجاهر در سطح استان را جمع آوری و ساماندهی کنند. گیلان صدر: اسدالله عباسی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.