پرداخت کلیه مطالبات و مزایای کامل به پرسنل شهرداری رشت

گیلان صدر: مسعود عباس‌نژاد در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت پرداخت کامل مزایای کارکنان شهرداری از جمله اضافه کاری در ماه های بهمن و اسفند را خواستار شد و گفت: کارکنان شهرداری در ماه های آخر سال به دلیل حجم بالای کاری ناشی از اقدامات استقبال از بهار مجموعه مدیریت شهری و همچنین حجم بالای مراجعات مردم در پایان سال تا ساعات پایانی روز مشغول به کار و ارائه خدمات هستند و پرداخت کامل مزایای کارکنان از جمله اضافه کاری در ماه های بهمن و اسفند می تواند گام کوچکی برای جبران خدمت کارکنان باشد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت با اشاره به وضعیت اقتصادی و مشکلات معیشتی کارکنان شهرداری، پرداخت به موقع پاداش و مطالبات کارکنان را ضروری خواند و گفت: ما از مشکلات موجود معیشتی جامعه و پرسنل شهرداری بی اطلاع نیستیم؛ امسال پرسنل شهرداری با سختی های زیادی مواجه بوده اند. عدم تناسب افزایش حقوق با میزان تورم از یک طرف و صدور دیرهنگام احکام پرسنلی که مبنای پرداخت حقوق است از طرف دیگر باعث اختلال در زندگی آنها شده است که امیدوارم با دستور سرپرست شهرداری، کلیه پاداش ها و مطالبات قانونی کارکنان در اسرع وقت پرداخت شود و این عزیزان با دست پر به استقبال سال جدید بروند.
وی به ارتباط سطح رضایتمندی کارکنان و سطح کیفی خدمات شهرداری اشاره کرد و افزود: کاهش دغدغه معیشتی پرسنل سبب افزایش انگیزه و افزایش سطح رضایتمندی و همچنین عملکرد بهتر آنها شده و این مهم به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر کیفیت خدمات رسانی به شهروندان تاثیرگذار خواهد بود.
مسعود عباس‌نژاد در ادامه خواستار توجه بیشتر و نگاه ویژه‌‌تر شورانشینان به بخش های مربوط به پاداش ها و مزایای کارکنان در بودجه سال آتی شد و گفت: کارکنان شهرداری رشت حقوقهایی متفاوت و به مراتب پایینتری در مقایسه با کارکنان دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری دریافت می کنند، بنابراین تقاضا دارم در بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری نگاه ویژه‌‌تری به بخش های مربوط به پاداش ها و مزایای کارکنان شود تا حداقل کمی از فشارهای معیشتی کارکنان کاهش یابد.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت به ضرورت بررسی ارزشیابی سالانه کارمندان شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه عدم بررسی ارزشیابی سالانه کارمندان شهرداری در سالهای اخیر از موارد بسیار نادر و عجیبی است که شاهد آن هستیم و این امر منجر به نوعی نارضایتی در بین پرسنل شهرداری شده است.
وی با بیان اینکه یک سازمان پویا باید در ازای زحمات کارکنان پیگیری های لازم را در جهت رفع دغدغه های کارکنان انجام دهد، گفت: ارزشیابی کارکنان هم برای مدیران و هم برای کارکنان مزیت‌های بسیاری دارد و با انجام آن پتانسیل ها و نقاط ضعف و قوت نیروها مشخص می شود و مجموعه با توجه به ضعف‌ها و قوت‌های کارکنان می‌تواند برای آینده آنها برنامه ریزی کند و مسیر شغلی مناسبی را برایشان تبیین نماید.
عضو شورای شهر رشت در پایان با بیان اینکه ارزشیابی های سالانه برای ارتقای شغلی کارکنان حائز اهمیت است و از حق و حقوق کارکنان محسوب می شود گفت: متاسفانه چندین سال است که این ارزشیابی ها بررسی نشده و به حال خود رها شده و این عدم رسیدگی تبدیل به یک چالش برای کارکنان شده است. درخواست دارم سرپرست شهرداری دستور ویژه برای بررسی این ارزشیابی ها را صادر کرده و نتیجه را به ما اعلام کند. من هم به شخصه پیگیر انجام آن خواهم بود.

نوشته مشابه

شوآف مسئولین با کاشت نهال در دفنگاه زباله سراوان/نبود طرح جامع مدیریت پسماند در گیلان

شوآف مسئولین با کاشت نهال در دفنگاه زباله سراوان/نبود طرح جامع مدیریت پسماند در گیلان

اختصاصی؛ گیلان صدر؛ دکتر ابوعلی گلزاری؛ مدرس دانشگاه و و فوق دکتری مدیریت پسماند چند روز پس از روز درختکاری؛ استاندار گیلان در اقدامی قابل تامل به همراه سرپرست شهرداری و اعضای شورا اقدام به غرس نهال در محوطه دفنگاه زباله در سراوان کرد! اقدامی خارق العاده که هیچ پایه...

اجرای ۱۲ برنامه فرهنگی، مذهبی، نمایشگاهی در نخستین نوروز رمضانی قرن پانزدهم

اجرای ۱۲ برنامه فرهنگی، مذهبی، نمایشگاهی در نخستین نوروز رمضانی قرن پانزدهم

گیلان صدر: ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر این سازمان در راستای بهرهبرداری حداکثری از فرصت همزمانی نوروز ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان که نخستین تلاقی خجسته دو بهار طبیعت و قرآن محسوب می شود، ۱۲ برنامه فرهنگی، مذهبی، نمایشگاهی را با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد امر به...

بازدید مدیرعامل سازمان از سه کشتی صادراتی از بندرکاسپین به مقاصد کشورهای روسیه، ترکمنستان و آذربایجان

بازدید مدیرعامل سازمان از سه کشتی صادراتی از بندرکاسپین به مقاصد کشورهای روسیه، ترکمنستان و آذربایجان

گیلان صدر: در آخرین ساعات سال گذشته جریان صادرات محصولات تولیدی ایرانی و تأمین کالاهای اساسی از طریق مجتمع بندری کاسپین تداوم داشته و در همین راستا عیسی فرهادی رییس هیات مدیره مدیره سازمان به همراه معاون بندری و‌حوزه خزر و تعدادی از مدیران سازمان از عملیات بندری و‌ دریایی...

راهبرد اصلی سازمان، تبدیل منطقه آزاد انزلی به بهشت و مقصد اصلی سفرهای خانوادگی کشور است

راهبرد اصلی سازمان، تبدیل منطقه آزاد انزلی به بهشت و مقصد اصلی سفرهای خانوادگی کشور است

برنامه های نظارتی با نگاه آموزشی جهت خدمات رسانی بهینه به گردشگران نوروزی به اجرا در می آید گیلان صدر: میثم محمدی نژاد، معاون توسعه مدیریت این سازمان تقارن نوروز و بهار قرآن کریم را فرصت مغتنمی جهت تجربه زیست رمضانی در بهار طبیعت ارزیابی کرد و اظهار داشت: هم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.