تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت

گیلان صدر: محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در دیدار با جمعی از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید میرزا کوچک جنگلی اظهار کرد: شهید میرزا کوچک جنگلی افتخاری بزرگ برای تمامی مردمان رشت و گیلان است.

وی با بیان اینکه سومین جلسه ای است که در خدمت خانواده ایثارگران شاغل در شهرداری رشت هستیم افزود: شورای ششم رشت با اعتقاد قلبی پیگیر حل مشکل خانواده ایثارگر و ارائه خدمات مطلوبتر به همه مجموعه شهرداری رشت خاصه این خانواده عزیز است.

کارگر نیا با بیان اینکه بعضا در محاورات عمومی و غیره پیرامون اینکه خدمات ویژه ای به خانواده ایثارگر اعطا می شود به گوش می رسد تصریح کرد: متاسفانه نام خانواده شهدا و ایثارگران در همه جا با این عنوان که از خدمات بالایی برخوردار هستند مطرح می شود اما در عمل جامعه ایثارگر با مشکلات فراوانی مواجه هستند که بعضا پنهان هم مانده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه شورای ششم رشت تمام تلاش خود را به منظور احقاق حق این خانواده که در مجموعه شهرداری رشت مشغول به کار هستند به کار گرفته است بیان کرد: ما قصد داریم بر اساس دستورالعمل و مصوبه قانونی که پیرامون ایثارگران ابلاغ شده است نسبت به رفع مشکل تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت اقدام کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات شورای ششم رشت پیرامون انجام هر چه سریعتر تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت گفت: با توجه به اهمیت و ارادت قلبی اعضای شورای ششم رشت نسبت به خانواده بزرگ ایثارگر ، تا کنون جلسات متعددی را با این محوریت در شورا برگزار کرده ایم و از این بابت تاکیدات لازم به مجموعه شهرداری رشت که مسوول و پیگیر انجام این مهم هستند شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ارسال مدارک مربوط به پرسنل ایثارگر شهرداری رشت به استانداری گیلان باید تسریع شود افزود: خبرهای خوبی مبنی بر موافقت استانداری گیلان با لیست ۱۵۵ نفره ارسالی از سوی شهرداری رشت به استانداری گیلان با هدف تبدیل وضعیت انجام شده است و انتطار داریم مابقی نیروهای ایثارگر و تمامی پرسنل شرکتی شهرداری رشت نیز در اسرع وقت تبدیل وضعیت شوند.

نوشته مشابه

معرفی ۱۲ هزار فعال رسانه به وزارت ارتباطات/ هیچ خبرنگاری بدون دریافت اینترنت خبرنگاری نخواهد ماند

معرفی ۱۲ هزار فعال رسانه به وزارت ارتباطات/ هیچ خبرنگاری بدون دریافت اینترنت خبرنگاری نخواهد ماند

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکنون ۱۲ هزار(سه هزار خبرنگار و 9 هزار مدیرمسئول)به وزارت ارتباطات معرفی شدند و باقی افراد تا ۲۵ مردادماه برای ثبت‌نام در سامانه جامع رسانه‌ها فرصت دارند تا هیچ خبرنگاری بدون دریافت اینترنت خبرنگاری نخواهد نماند. به گزارش گیلان...

راهبرد منطقه آزاد انزلی در شهرک‌های صنعتی الحاق شده، توسعه صنعتی با اولویت صنایع های تک است

راهبرد منطقه آزاد انزلی در شهرک‌های صنعتی الحاق شده، توسعه صنعتی با اولویت صنایع های تک است

 با حضور معاونین سازمان و شرکت مشاور، نشست بررسی طرح جامع و پایش واحدهای تولیدی-صنعتی شهرک‌ صنعتی جدید منطقه، برگزار شد. گیلان صدر: در این نشست که به ریاست عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، پیرامون برنامه توسعه فضاهای صنعتی با محوریت شهرک...

گیلان، چشم انتظار «سایه»؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از پیگیری‌ها خبر داد

گیلان، چشم انتظار «سایه»؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از پیگیری‌ها خبر داد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طی پیامی در صفحه مجازی شخصی خود از پیگیری‌ها و استقبال خانواده استاد «امیرهوشنگ ابتهاج» برای تشییع پیکر و دفن این شاعر بزرگ معاصر در زادگاهش رشت خبر داد. گیلان صدر: امیرهوشنگ ابتهاج متخلص به «ه.ا.سایه» شاعر و غزلسرای معاصر،  زاده اسفندماه ۱۳۰۶ در...

افزایش اقامتگاه های بوم گردی گیلان تا پایان سال

افزایش اقامتگاه های بوم گردی گیلان تا پایان سال

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از افزایش اقامتگاه های بوم گردی در گیلان خبر داد و گفت: در سراسر استان گیلان ۸۴ پروژه اقامتگاه بوم گردی هم‌اکنون در حال اجرا است. گیلان صدر: ولی جهانی در گفت وگو با خبرنگاران، ‌از افزایش اقامتگاه های بوم گردی استان گیلان خبر داد و اظهار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.