تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت

گیلان صدر: محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در دیدار با جمعی از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید میرزا کوچک جنگلی اظهار کرد: شهید میرزا کوچک جنگلی افتخاری بزرگ برای تمامی مردمان رشت و گیلان است.

وی با بیان اینکه سومین جلسه ای است که در خدمت خانواده ایثارگران شاغل در شهرداری رشت هستیم افزود: شورای ششم رشت با اعتقاد قلبی پیگیر حل مشکل خانواده ایثارگر و ارائه خدمات مطلوبتر به همه مجموعه شهرداری رشت خاصه این خانواده عزیز است.

کارگر نیا با بیان اینکه بعضا در محاورات عمومی و غیره پیرامون اینکه خدمات ویژه ای به خانواده ایثارگر اعطا می شود به گوش می رسد تصریح کرد: متاسفانه نام خانواده شهدا و ایثارگران در همه جا با این عنوان که از خدمات بالایی برخوردار هستند مطرح می شود اما در عمل جامعه ایثارگر با مشکلات فراوانی مواجه هستند که بعضا پنهان هم مانده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه شورای ششم رشت تمام تلاش خود را به منظور احقاق حق این خانواده که در مجموعه شهرداری رشت مشغول به کار هستند به کار گرفته است بیان کرد: ما قصد داریم بر اساس دستورالعمل و مصوبه قانونی که پیرامون ایثارگران ابلاغ شده است نسبت به رفع مشکل تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت اقدام کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات شورای ششم رشت پیرامون انجام هر چه سریعتر تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت گفت: با توجه به اهمیت و ارادت قلبی اعضای شورای ششم رشت نسبت به خانواده بزرگ ایثارگر ، تا کنون جلسات متعددی را با این محوریت در شورا برگزار کرده ایم و از این بابت تاکیدات لازم به مجموعه شهرداری رشت که مسوول و پیگیر انجام این مهم هستند شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ارسال مدارک مربوط به پرسنل ایثارگر شهرداری رشت به استانداری گیلان باید تسریع شود افزود: خبرهای خوبی مبنی بر موافقت استانداری گیلان با لیست ۱۵۵ نفره ارسالی از سوی شهرداری رشت به استانداری گیلان با هدف تبدیل وضعیت انجام شده است و انتطار داریم مابقی نیروهای ایثارگر و تمامی پرسنل شرکتی شهرداری رشت نیز در اسرع وقت تبدیل وضعیت شوند.

نوشته مشابه

بانوان رشتی نیمی از بیمه شدگان گروه زنان خانه دار تامین اجتماعی گیلان

بانوان رشتی نیمی از بیمه شدگان گروه زنان خانه دار تامین اجتماعی گیلان

گیلان صدر: علی حسین نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: حدود ۳۷ هزار بانوی گیلانی در پوشش بیمه زنان خانه دار قرار گرفته اند که ۱۸ هزار و ۳۰۰ نفر آن‌ها را شهروندان رشتی تشکیل می‌دهند. وی افزود: بیش از ۲۰ هزار نفر از بیمه شدگان زنان خانه دار در...

رای شعبه تجدیدنظر دیوان بر آرای تمام مراجع اداری اولویت داشته و اجرا خواهد شد

رای شعبه تجدیدنظر دیوان بر آرای تمام مراجع اداری اولویت داشته و اجرا خواهد شد

منتظر ابلاغ رسمی رای شعبه تجدیدنظر دیوان از طریق مراجع قانونی هستیم گیلان صدر: محمدحسین واثق کارگرنیا، رییس شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار #خزرآنلاین گفت: آقای علوی پس از استیضاح توسط اعضای شورا، با دستور موقت شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری مجددا بر سر کار برگشت و بعد...

دانشگاه علوم پزشکی گیلان آماده همکاری مضاعف با بیمارستان ولیعصر (عج) نداجا رشت است

دانشگاه علوم پزشکی گیلان آماده همکاری مضاعف با بیمارستان ولیعصر (عج) نداجا رشت است

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با عوامل اجرایی بیمارستان ولیعصر (عج)نداجا رشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان آماده همکاری مضاعف با بیمارستان ولیعصر (عج) نداجا رشت جهت افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی به مردم است. گیلان صدر: دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در...

پلمب یک مؤسسه ارائه خدمات زیبایی بدون مجوز در رشت

پلمب یک مؤسسه ارائه خدمات زیبایی بدون مجوز در رشت

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعطیلی یک مؤسسه پوست و زیبایی در رشت به دلیل ارائه خدمات از سوی افراد بدون صلاحیت خبر داد. گیلان صدر: دکتر سید رشید میر گفت : در پی گزارش‌های مردمی و بازرسی بازرسان نظارت بر درمان دانشگاه ، یک...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.