برگزاری رویداد دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود

نخستین دوره آموزشی شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت با حضور واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

گیلان صدر: مهدی محبوبی حسن کیاده در حاشیه بازدید از دوره آموزشی شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت گفت: استاندار گیلان در نشستی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت را برای ارتقای واحدهای تولیدی و صنعتی تبین کردند.

وی افزود: برای ایجاد اشتغال پایدار در استان، علاوه بر تحولی که باید در بهره وری منابع آب، دریا، بخش‌های کشاورزی، آبزی‌پروری و دامپروری ایجاد شود؛ باید حوزه صنعت نیز توسعه یابد.

حرفه‌ای تر از قبل معامله کن!

حرفه‌ای تر از قبل معامله کن!

ثبت نام کنید

تبلیغ

محبوبی خاطرنشان کرد: توسعه صنعت باید به سمت ایجاد پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های دانش بنیان و صنایع هایتک باشد تا از نیروهای تحصیلکرده دانشگاهی، بیشتر بتوان بهره جست.

وی اضافه کرد: برگزاری دوره آموزشی در شهرک سپیدرود با استقبال خوب واحدهای صنعتی روبرو شد ودر بازدید انجام شده تداوم این دوره‌های به صورت حضوری و مجازی مورد تاکید قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: با حمایت استاندارگیلان افزون بر یکصد دوره آموزشی در سطح استان برگزارمی شود تا چالش‌های واحدهای تولیدی و صنعتی در این حوزه رفع شود.

محبوبی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی اگر بتوانند یک محصول از تولیدات خود را دانش بنیان کنند می‌توانند از معافیت مالیاتی و دریافت تسهیلات مناسب بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان گیلان با اشاره چگونگی روند کار گفت: در مرحله اول ۱۰ واحد صنعتی جدید در فرایند دانش بنیان قرار خواهند گرفت.

وی در پایان با اشاره به تاکیدوحمایت‌های استاندارگیلان، از شرکت‌های دانش بنیان درامر تسهیلات حمایت خواهد شد.

نوشته مشابه

تهیه طرح هادی در 141 روستای بالای 20 خانوار شهرستان صومعه سرا

تهیه طرح هادی در 141 روستای بالای 20 خانوار شهرستان صومعه سرا

مراسم تکریم و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان صومعه سرا با حضور صفاتی فرماندار شهرستان ، مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین این نهاد در فرمانداری...

لزوم همکاری هیئت‌های مذهبی با پلیس گیلان در برقراری نظم و امنیت

لزوم همکاری هیئت‌های مذهبی با پلیس گیلان در برقراری نظم و امنیت

فرمانده انتظامی گیلان بر لزوم همکاری هیئت‌های مذهبی استان با پلیس در ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی تأکید کرد. گیلان صدر:سردار عزیزاله ملکی از آمادگی برای برقراری نظم و امنیت در ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: پلیس گیلان با حضور گسترده خود نظم و...

افزایش ۴۰ درصدی مصرف برق در گیلان

افزایش ۴۰ درصدی مصرف برق در گیلان

مشترکان گیلانی در هفته دوم مرداد بیش از ۴۰ درصد بیشتر از هفته اول همین ماه، برق مصرف کردند. گیلان صدر: مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: به دلیل افزایش دمای هوا و افزایش مصرف دستگاه‌های سرمایشی، از ابتدای فصل گرما؛ ۱۵ خرداد؛ تاکنون بیشترین مصرف برق دیروز ۱۲ مرداد...

آغاز مرمت بنای تاریخی آموزش و پرورش رودسر آغاز شد

آغاز مرمت بنای تاریخی آموزش و پرورش رودسر آغاز شد

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از آغاز عملیات مرمت بنای تاریخی آموزش و پرورش رودسر خبر داد. گیلان صدر: ولی جهانی گفت: در بازدید اخیر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور از بنای تاریخی آموزش و پرورش رودسر، مقرر شد مرمت‌های لازم در این بنا به صورت مشارکتی انجام...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

اخبار پربازدید

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.